Novinky > Chov a zdraví > Selektivní chovnost

Selektivní chovnost

Selektivní chovnost je výběrová třída chovnosti. Pes / fena musí splnit nadstandardní podmínky.
Podrobnosti najdete v Bonitačním řádu.

 

Seznam selektovaných jedinců:
Australský ovčák - Groenendael - Laekenois - Malinois - Tervueren


AUSTRALSKÝ OVĆÁK

Selekce dle fenotypu (s.)
s. a. GrandCh. Lost Creek Diandra Tracy (r.2005)
s.JCh. Myriad Y´All Right Smart (r.2007)
s.JCh. Thornapple Premonition (r.2010)
s.Ch. Thornapple Kissable Temptation (r.2012)
s. Amy Butterfly Carcassonne Tolugo (r.2013)
s. IntCh. Bayshore Stonehaven Cat's Hat Trick (r.2014)
s. Beyond Belief Diandra (r.2015)
s. JCh. Elixír Cofi Capito (r.2016)
s. Ch. Curacao Cofi Capito (r.2016)
s. Ch. Doorly Cofi Capito (r.2016)
s. IntCh. Cofee Amazonka (r.2016)

Selekce dle genotypu (P.e., P.E., W.e., W.E.)
s. a. GrandCh. Lost Creek Diandra Tracy - Elite A (2014)

Selekce práce
a. Ch. Imagineer Now or Never - Selekce Agility - a. (r.2007)
z. GrandCh. All Eyes On Me Diandra - Selekce Záchranář - z. (r.2009)
h. a. Kl.Ch.práce And I Want ... Diandra - Selekce Pasení - h. (r.2013), Selekce Agility - a. (r.2013)
s. a. GrandCh. Lost Creek Diandra Tracy - Selekce Agility - a. (r.2013)
a. Granada Chocolate Frances - Selekce Agility - a. (r.2015)



BELGICKÝ OVČÁK - GROENENDAEL

Selekce dle fenotypu (s.)
s.MCh. Black Bint z Kovárny (r.1999)
s.Ch. Agira Stříbrný rybník (r.1999)
s.Ch. Ushka de Sincfal (r.1999)
P.E. Int.Ch. Bjarkarima Sibilja (r.2000)
s. Abra Eden Severu (r.2001)
s.Ch. Inka Černý Habakuk (r.2001)
s.Ch. Mel Comme Un Reve Noir (r.2001)
P.E. Int.Ch. Fay Black z Kovárny (r.2001)
s.Kl.Ch. Fawenn Black z Kovárny (r.2001)
s.Ch. Jack Černý Habakuk (r.2001)
s.Ch. Blackberry Lakka Rewir Wadery (r.2002)
s.Int.Ch. Ross Black du Coeur des Ténebres (r.2002)
s.Ch. Grace Black z Kovárny (r.2002)
s.Ch. Ysel Comme Un Reve Noir (r.2003)
s.r. s.Ch. Tex des Terres Bergeres (r.2003)
s.Ch. Bergerac Faust (r.2004)
s.Ch. Bergerac Fax (r.2004)
s.r. s.Int.Ch. New Black Sib z Kovárny (r.2005)
P.E. R.E. p.E. T.s. Int,Ch. Ursine du Clos des Agapornis (r.2005)
P.E. R.E.Ch. Rival de la Fureur du Crépuscule (r.2006)
s. Centa od Dlouhé stezky (r.2006)
s.Ch. Phalco du Chemin des Sorciéres (r.2007)
s.Ch. Bijou Comme Un Reve Noir (r.2007)
s.JCh. Lupo Deabei (r.2008)
P.E. Int.Ch. Eclaire Black z Kovárny (r.2008)
s. Int.Ch. Ackley Clever Canin (r.2009)
s.Ch. Ayrok Balpoa (r.2009)
s.Ch. Effect of Black z Kovárny (r.2009)
s.Int.Ch. Kaj Donum Cordis (r.2009)
s. s.r.  Int.Ch. Arisies Balpoa (r.2009)
s.Ch. Destiny of Irresistible Black (r.2009)
s.Ch. Baitu Balpoa (r.2010)
s. Int.Ch. Noddy Black z Kovárny (r.2010)
s. pE Ch. Bami Balpoa (r.2010)
s. Exclusive Black z Kovárny (r.2010)
s. Off That Black z Kovárny (r.2010)
s. s.r. Ch. Bianca Balpoa (r.2011)
s. v. Int.Ch. Gwyneth Black z Kovárny (r.2011)
s.Int.Ch.Really Black z Kovárny (r.2011)
s.Ch. Connor Black z JBonda (r.2012)
s.Ch. Orchidea Black z Kovárny (r.2012)
s.Ch. Vaori Waikiki Black z Kovárny (r.2012)
s. Se Int.Ch. Alaia Black z Kovárny (r.2012)
s. Ch. Black Bandit z Kovárny (r.2013)
s. s.r. Int.Ch. Daime Balpoa (r.2013)
s. Ch. Dezi Balpoa (r.2013)
s.JCh. Cobby Kaj Callistopeia (r.2014)
s.JCh. Nikon la Componella (r.2014)
s.JCh. Black Blade z Kovárny (r.2014)
s. Ch. Fawkes Black z JBonda (r.2015)
s. Ch. Hard Black Ozzy z Kovárny
(r.2015)
s. Ch. Eyris Balpoa (r.2015)
s. JCh. Gaba Deabei (r.2015)
s. Nox Black z Kovárny (r.2016)
s. Int.Ch. K'S A.J. v.d.Simmeringer Haide (r.2016)
s. Nonix Black z Kovárny (r.2016)
s. Int.Ch. Catharine Ulkaine Callistopeia (r.2016)
s. JCh. Faya Balpoa (r.2016)
s. Ernie Balpoa (r.2017)
s. JCh. Faleg Balpoa (r.2017)
s. Quashqai Black z Kovárny (r.2017)
s. Ch. Akela Blueberry BriBiaDai (r.2017)
s. JCh. Asya Stříbrný kahan (r.2017)



Selekce dle genotypu (P.e., P.E., W.e., W.E.)

P.E. Ch. Bjarkarima Sibilja - Elite A (r.2002)
P.E. Int.Ch. Fay Black z Kovárny - Elite A (r.2010)
P.E. R.E. pE T.s. Int.Ch. Ursine du Clos des Agapornis - Elite A (r.2010)
R.E. P.E. Ch. Rival de la Fureur du Crépuscule - Elite A (r.2011)
P.E. s.r. pE Int.Ch. Arisies Balpoa - Elite A (r.2015)
P.E. Int.Ch. Eclaire Black z Kovárny - Elite A (r.2015)


Selekce práce
a. A3 Ch. Kl.Ch.práce JCh.Touch of Black z Kovárny - Selekce Agility - a. (r. 2008)
s.Int.Ch. Gwyneth Black z Kovárny  - Selekce všestranný - (r.2013)


LAEKENOIS

Selekce dle fenotypu (s.)
s.Ch. Valkohampaan Diamante (r.2001)
s. pE Ch. Quint vår Letsager (r.2009)
s. pE WJCh. Andra von der Burgkamp (r.2015)

Selekce dle genotypu (P.e., P.E., W.e., W.E.)

--

Selekce práce
--


MALINOIS

Selekce dle fenotypu (s.)
P.E. a. s. s.r. Int.Ch. Bain Alké (r.1999)
s.Int.Ch. Aso Robito (r.1999)
P.E. s.WCh. Flair Bohemia Alké (r.1999)
s.Int.Ch. Chuck Bohemia Alké (r.2000)
s.Ch. Hawk Bohemia Alké (r.2000)
s.JCh. Cher Bohemia Alké (r.2000)
P.E. s. Int.Ch. Brona z Uliček (r.2000)
s.Ch. Andromeda Kwanah (r.2000)
s. Iago Bohemia Alké (r.2001)
s. Int.Ch. Henry Robito (r.2002)
s. a. Ch. Aktij Novterpod (r.2002)
s.Ch. Lino Bohemia Alké (r.2003)
s.Ch. Michiko Bohemia Alké (r.2003)
s.r. s. Int.Ch. Aianys Casper Bohemia (r.2004)
s.Ch. Camaro Kwanah (r.2004)
s.JCh. Dakota de Brona Kwanah (r.2004)
s.Int.Ch. Prowl Bohemia Alké (r.2004)
s. Afria Angie Ruby Gale (r.2005)
s.Ch. Natty Bohemia Alké (r.2005)
P.E.Int.Ch. Padmé Bohemia Alké (r.2005)
s.Baxy Novterpod (r.2006)
s.r. s.Ch. Maugré Bohemia Alké (r.2006)
s.Ch. Argo od Zlaté hlavičky (r.2007)
s.Int.Ch. Exxon Kwanah (r.2008)
P.E.Int.Ch. Angela Steinerwood (r.2009)
s. s.r. T.s. Se Sw Int.Ch. Daring-Devil du Crépuscule des Loups (r.2010)
s. JCh. Richie Bohemia Alké (r.2010)
s. JCh. Sonja Bohemia Alké (r.2010)
s. Force de Alphaville Bohemia (r.2011)
s. T.s. Ch. Belphegor (r.2011)
s. Fergie de  Alphaville Bohemia (r.2011)
s. JCh. Sunrise Bohemia Alké (r.2011)  
s. Int.Ch. Jargon Vitris Bohemia (r.2012)
s. Int.Ch. Braconnier Grot Kawai Kaito (r.2012)
s. Int.Ch.Blowy Gean Kawai Kaito (r.2012)
s. Ch. Aiko Nieder Bohemia (r.2013)
s. Ch. Agatha Nieder Bohemia (r.2013)
s.JCh. Axis Nieder Bohemia (r.2014)
s.Ch. Kaela Starý Machnáč (r.2014)
s.Ch. Suri Bohemia Alké (r.2014)
s. Cassius Malevil Bohemia (r.2016)
s.Int.Ch.Ciro Malevil Bohemia (r.2016)
s.Kl.Ch. Balko Nieder Bohemia (r.2016)
s.JCh.Tonja Bohemia Alké (r.2016)
s.Ch. Caya Malevil Bohemia (r.2016)

Selekce dle genotypu (P.e., P.E., W.e., W.E.)

P.E. a. s. s.r. Int.Ch. Bain Alké - Elite A (rok 2003)
P.e. Int.Ch. Quelly de Romanin - Elite B (rok 2003)
P.E. s. Int.Ch. Brona z Uliček - Elite A (rok 2004)
P.E. s.WCh. Flair Bohemia Alké - Elite A (rok 2005)
P.E. Int.Ch. Padme Bohemia Alké - Elite A (r.2011)
P.E. Int.Ch. Angela Steinerwood - Elite A (r.2014)
P.e. JCh.Arisa Malevil Bohemia - Elite B (r.2016)
P.E. s.r. s. T.s. Se Sw Int.Ch.Daring-Devil du Crépuscule des Loups - Elite A (r.2016)

Selekce práce
P.E. a. s. s.r. Int.Ch. Bain Alké - selekce Agility - a. (rok 2000)
s. a. Ch. Aktij Novterpod - selekce Agility - a. (rok 2003)
a.Ch. Hazel Bohemia Alké - selekce Agility - a. (rok 2003)
T.s.Ch. Džina z Vandalky - selekce Agility - a. (rok 2006)
v. Agin Nauru - selekce Všestranný výcvik - v. (rok 2010)
v. Cid z Labského přívozu - selekce Všestranný výcvik - v. (rok 2010)
z. Jolly de Alphaville Bohemia - selekce Záchranářský výcvik - z. (rok 2011)
z. Frisbee Marko Gero - selekce Záchranářský výcvik - z. (rok 2011)
z. Gryson Mi-Ji - selekce Záchranářský výcvik - z. (rok 2011)
z. Criss Marko Gero - selekce Záchranářský výcvik - z. (rok 2011) 
v. Int.Ch.Abibi Bohemia Atevy - selekce Všestranný výcvik - v. (rok 2013)
t. Besy Bohemia Labín - selekce Stopařský výcvik - t. (rok 2014)


 

TERVUEREN

Selekce dle fenotypu (s.)
s. Bjarkarima Palnatoke (r.1999)
s.Ch. Chester Černé zlato (r.1999)
s.Ch. Benito Barnacký prameň (r.1999)
s.Ch. Colette Perla Mahagon (r.1999)
P.E. s. Int.Ch. Adina Mlynský Ostrov (r.1999)
s. Int.Ch. Dixi Bonatom (r.1999)
s.Ch. Edis Arabat (r.2000)
P.E.Int.Ch. Lubanja´s Vision (r.2000)
s.Ch. Anrico Zlaté srdce (r.2002)
s.Ch. Barony Norpos (r.2002)
s. Int.Ch. Kid-Dylan v.d.Lamar (r.2003)
s. Archibald Sixty Six (r.2003)
s. Beikki Randy Dog (r.2003)
P.E. Int.Ch. Innah Adina z Kovárny (r.2003)
P.E. Ch. Adafy Oridix (r.2004)
P.E. JCh. Anee Oridix (r.2004)
s. Ch. Heavenly Vision z Kovárny (r.2004)
s. JCh. Uran Rudolfovská skála (r.2004)
s. Ylla Rudolfovská skála (r.2004)
s. T.s. JCh. Chaka Deabei (r.2005)
s. Iléne Adina z Kovárny (r.2005)
s. JCh. Bady Těchlovice (r.2006)
s. Beyoncé Nick Briesberi (r.2006)
P.E. s.r. Ch. Delphine Erlander (r.2006)
P.E. s.r. T.s. Ch. Unique Eleanor z Kovárny (r.2006)
s. Int.Ch. Chewy Dog Arabat (r.2007)
s. Ch. Wermut Dart (r.2007)
s. Kirstavin Bladerunner into Wildfire (r.2008)
P.E. Int.Ch. Atu Ketunpolun (r.2008)
s. JCh. Future Fame z Kovárny (r.2008)
s. Penelopé Hellene Sixty Six (r.2008)
s. Casyka´s Fool (r.2009)
s. Int.Ch. Prot Deabei (r.2009)
s. Ch. Wiktoria Dart (r.2009) 
s. JCh. Change Radny dog (r.2009)
s. Ch. Ischa Dog Arabat (r.2009)
s. s.r. T.s. Se Sw Int.Ch. Saphir Zealous z Kovárny (r.2010)
s. Int.Ch. Igneous Innah z Kovárny (r.2010)
s. s.r. Ch. Laen Dog Arabat (r.2010)
s. Ch. Perfectly Unique z Kovárny (r.2010)
P.E. Int.Ch. Venus Innah z Kovárny (r.2010)
s. Daffy Těchlovice (r.2011)
s. Legend of Usky z Kovárny (r.2011)
s. JCh. Xcalibur du Cadre Noir (r.2011)
s. Uzi Kallo Sixty Six (r.2011)
s. Mima Deabei (r.2011)
s. Munchanga´s First (r.2011)
s.Ch. Putee Deabei (r.2011)
s. Tiki Deabei (r.2011)
s. Ch. Ulkaine Unique z Kovárny (r.2011)
s. Ch. Ralko Deabei (r.2012)
s. Ch. A'Garry James z JBonda (r.2012)
s. Ch. J'Indra Starý Machnáč (r.2012)
s. s.r. T.s. Int.Ch. Unai Unique z Kovárny (r.2012)
s. Andy Crazitta (r.2013)
s. Ch. Yassi Venus z Kovárny (r.2013)
s. JCh. Saki Deabei (r.2013) 
s. Zea Deabei (r.2013)
s. Jeremias Nobby Rock (r.2014)
s. Zippity Deabei (r.2014)
s. JCh.Dashur Djalli z Kovárny (r.2014)
s. Ch. Caramel Pancake z Kovárny (r.2014)
s. Ch. Vappu Deabei (r.2014)
s. Ch. Xsofi la Toma Dart (r.2014)
s. Ch. Divine Venus z Kovárny (r.2014)
s. Ch. Zase z Kovárny (r.2014)
s. JCh. Bahram Crazitta (r.2015)
s. Ch. Bao Crazitta (r.2015)
s. Carlo Deabei (r.2015)
s. Int.Ch. Oberon Dog Arabat (r.2015)
s. Baileys Porta Bohemica (r.2016)
s. Copy Moravia Merilen (r.2016)
s. Enjoy Energy z Kovárny (r.2016)
s. Ch. Little Unai z Kovárny (r.2016)
s. Prisca Dog Arabat (r.2016)
s. Gr.Ch. Pretty Dog Arabat (r.2016)
s. JCh. Mescalero Dog Arabat (r.2016)
 

Selekce dle genotypu (P.e., P.E., W.e., W.E.)

P.E. Ch. Adina Mlynský Ostrov - Elite A (r.2005)
P.E. Int.Ch. Lubanja´s Vision - Elite A (r.2010)
P.E. Ch. Adafy Oridix - Elite A (r.2010)
P.E. Int.Ch. Innah Adina z Kovárny - Elite A (r.2010)
P.E. s.r. Int.Ch. Delphine Erlander - Elite A (r.2011)   
P.E. s.r. T.s. Int.Ch. Unique Eleanor z Kovárny - Elite A (r.2012)
P.E. JCh. Anee Oridix - Elite A (r.2014)
P.E. Int.Ch. Atu Ketunpolun - Elite A (r.2014)
P.E. Int.Ch. Venus Innah z Kovárny - Elite A (r.2014)
P.e. Angelika Oridix - Elite B (r.2014)
P.e. Int.Ch. Cron de el Segadal - Elite B (r.2015)
P.e. s.r. IntCh. Itta Dog Arabat - Elite B (r.2015)
P.E. s.Int.Ch. Igneous Innah z Kovárny - Elite A (r.2016)

Selekce práce
a. Carby Bonatom - Selekce Agility - a. (rok 2000)
z.Ch.Argent Brut z Kovárny - Selekce Záchranář - z. (rok 2010)
o. Zicora Nica z Kovárny - Selekce Obedience - o. (rok 2010)
v. Anny Grace Savage from Moravia - Selekce Všestranný - v. (rok 2013)
v. Int.Ch. Zealous Juvell z Kovárny - Selekce Všestranný - v. (rok 2014)
Xpert Zealous z Kovárny - Selekce stopař - t. (rok 2014)
s. IntCh. Yassi Venus z Kovárny, IHT3 - Selekce pasení - h. (rok 2016)

 

Klub chovatelů belgických ovčáků v Českých zemích - KCHBO