Novinky > Výcvik > Agility > Mistři republiky

Mistři republiky

Výsledky Mistrovství ČR belgických a australských ovčáků v Agility

rok 1997 - 1. ročník
1. Kateřina Opavová - BOM Bain Alké
2. Marta Nádeníčková - BOM Barbara Hamiko

rok 1998 - 2. ročník
1. Jitka Novotná - BOT Carby Bonatom
2. Kateřina Opavová - BOM Acré Alké
3. Kateřina Opavová - BOM Bain Alké

rok 1999 - 3. ročník
1. Stanislav Wolf - BOT Hety Roháčske plesá
2. Kateřina Opavová - BOM Bain Alké
3. Kateřina Opavová - BOM Acré Alké

rok 2000 - 4. ročník
1. Jitka Novotná - BOM Hazel Bohemia Alké
2. Stanislav Wolf - BOT Hety Roháčske plesá
3. Marta Sobotková - BOT Nika

rok 2001 - 5. ročník
1. Lenka Sedláčková - BOT Brandy
2. Monika Sochůrková - BOM Akéla Libkovičák
3. Jitka Novotná - BOM Hazel Bohemia Alké

rok 2002 - 6. ročník
1. Michal Hanudeµ - BOM Chester Bohemia Alké
2. Jitka Novotná - BOT Carby Bonatom
3. Marcela Čápková - BOM Dena Robito

rok 2003 - 7. ročník
1. Lenka Sedláčková - BOT Brandy
2. Jitka Novotná - BOT Carby Bonatom
3. Jitka Novotná - BOM Aktij Novterpod

rok 2004 - 8. ročník
1. Jitka Novotná - BOM Aktij Novterpod
2. Magdalena Ziolkowska - BOG Azha Grendel Astra Canina
3. Marcela Čápková - BOM Dena Robito

rok 2005 - 9. ročník
1. Věra Kubíčková - BOM Carina Tradice
2. Michal Hanudeµ - BOM Chester Bohemia Alké
3. Markéta Nováková - BOT Calami Deabei

rok 2006 - 10. ročník
1. Simona Hurábová - BOM Džina z Vandalky
2. Alice Drábková - BOG Touch of Black z Kovárny
3. Lada Krejčová - BOM Achaia Novterpod

rok 2007 - 11. ročník
1. Daniela Hoblová - BOM Fixi Mount McKinkey
2. Radka Valentová - BOM Henry Robito
3. Simona Hurábová - BOM Džina z Vandalky

rok 2008 - 12. ročník
1. Ivana Němečková - BOM Race Bohemia Alké
2. Jitka Novotná - BOM Aktij Novterpod
3. Magdalena Ziolkowska - BOG Azha Grendel Astra Canina

rok 2009 - 13. ročník
1. Marcela Čápková - BOM Busy Novterpod
2. Simona Hurábová - BOM Džina z Vandalky
3. Adriana Slezáková - BOM Birk Aibara

rok 2010 - 14. ročník
1. Veronika Brunhoferová - BOT Benetnash Nick Briesberi
2. Marcela Čápková - BOM Arny Plzeňský teufel
3. Marcela Čápková - BOM Busy Novterpod

rok 2010 - 1. ročník Open Air MČR
1. Alice Drábková - BOG Touch of Black z Kovárny
2. Marcela Čápková - BOM Busy Novterpod
3. Veronika Brunhoferová - BOT Benetnash Nick Briesberi

rok 2010 - 1. ročník Mistrovství ČR australských ovčáků
1. Zuzana Jašková - Connie Mladá ®iva
2. Martina Hodková - Imagineer Now or Never
3. Petra Baumgartnerová - Abbo Mladá ®iva

rok 2011 - 15. ročník
1. Veronika Brunhoferová - BOT Benetnash Nick Briesberi
2. Martina Míková - BOM Haidy
3. Barbora Engstová - BOM Sunrise Bohemia Alké

rok 2011 - 2. ročník Open Air MČR
1. Dominika Hoffmannová - BOG Abbe Pet Černý květ
2. Veronika Brunhoferová - BOT A3Ch Benetnash Nick Briesberi
3. Marcela Čápková - BOM Arny Plzeňský teufel

rok 2011 - 2. ročník Mistrovství ČR australských ovčáků
1. Martina Hodková - And I Want... Diandra
2. Alice Jirásková - Black Verlain
3. Lucie Němečková - Emir-S Ew-Bor

rok 2012 - 16. ročník
1. Monika Tyrová - BOM Astra Eso Moravia
2. Martina Míková - BOM Haidy (bez PP)

rok 2012 - 3. ročník Open Air MČR
1. Jaroslava Podmolová - BOM Puma z Hückelovy vily
2. Petra Hatyláková - BOM Ema od Policie České republiky
3. Kateřina Uhlířová - BOT Arwen Aboriginal Mystery

rok 2012 - 3. ročník Mistrovství ČR australských ovčáků
1. Martina Hodková - And I Want... Diandra
2. Martina Hodková - Lost Creek Diandra Tracy
3. Alice Jirásková - Black Verlain

rok 2013 - 17. ročník Mistrovství ČR belgických ovčáků
1. Jakub Štýbr - BOG Ykuk Deabei
2. Michaela Hobzová - BOT Airin von Fagimo
3. Michaela Hobzová - BOT Daffy Těchlovice

rok 2013 - 4. ročník Mistrovství ČR australských ovčáků
1. Jaroslav Šafařík - Am I Full of Secret Energy
2. Alice Jirásková - Black Verlain
3. Jan Kadlec - Granada Chocolate Frances

rok 2014 - 18. ročník Mistrovství ČR belgických ovčáků
1. Carlo Magnoli - BOM Edge des Plaines du Minervois
2. Jakub Štýbr - BOG Ykuk Deabei
3. Michaela Hobzová - BOT Daffy Těchlovice

rok 2014 - 5. ročník Mistrovství ČR australských ovčáků
1. Jana Vokurková - Fairy Mladá ®iva
2. Barbora Mikušová - Dark Diamond Svěží vítr
3. Marie Burešová - Brown Chocolate Carcassonne Tolugo

rok 2015 - 19. ročník Mistrovství ČR belgických ovčáků
1. Jakub Štýbr - BOG Ykuk Deabei
2.  Nikola Kajpušová - BOM Art Sites Moravia Masai Mara
3. Aneta Kárníková - BOT Mia Elegant Nobby Rock

rok 2015 - 6. ročník Mistrovství ČR australských ovčáků
1. Sebastian Sudlík - Sendy Prosto Chudo 
2. Dana Beitlová - Angua Valkar
3. Barbora Mikušová - Blue Berry Svěží vítr  

rok 2016 - 20. ročník Mistrovství ČR belgických ovčáků
1.  Michaela Hobzová - BOT A3Ch Daffy Těchlovice 
2. Nikola Kajpušová - BOM Art Sites Moravia Masai Mara 

rok 2016 - 7. ročník Mistrovství ČR australských ovčáků
1. Jaroslav Šafařík - Am I Full of Secret Energy
2. Jana Vokurková - Fairy Mladá Živa
3. Wanda Krawczuk - Tenth Creek Ranch Dandy  

rok 2017 - 21. ročník Mistrovství ČR belgických ovčáků
1. Jakub Štýbr - BOG Ykuk Deabei 
2. Eliška Dolníčková - BOT Adrien z Krasového Kraje
3. Nikola Kajpušová - BOM Art Sites Moravia Masai Mara 

rok 2017 - 8. ročník Mistrovství ČR australských ovčáků
1. Alice Jirásková - Cikorka Valkar 
2. Jan Kadlec - Granada Chocolate Frances
 

Klub chovatelů belgických ovčáků v Českých zemích - KCHBO