NARRAS van't Hof Ter Dyle Groenendael, Černá
|
ABRAXAS vom Philippshof Groenendael, Černá
|
FUEGO du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. DANDY du Domaine des Noirs Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
UBAC du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
UDINE de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
NYSA du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
TURCOS du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
UCCLE du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
DAPHNÉ du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
UBAC du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
UDINE de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
NYSA du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
TURCOS du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
UCCLE du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
INSCHALLAH de la Quiévre Groenendael, Černá, HD B1
|
s.r.Int.Ch. BRIGAND de la Quiévre, Ring 3 Groenendael, Černá
|
VADIS des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
THIERRY du Donjon de Vincennes Groenendael, Černá
|
QUIETTE des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
ASTA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
VADIS des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
UNNA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
R.E. GITANE de la Quiévre Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. RENDAL de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. CLARK de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
s.r. Ch. RHETIE de Iamara Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.e. JUNON de Iamara Groenendael, Černá
|
VINTA de la Seravenne Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. DANDY du Domaine des Noirs Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
UBAC du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
R.E. OLOF du Leman Groenendael, Černá
|
REOLE du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
UDINE de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
Ch. KILT de Iamara Groenendael, Černá
|
Ch. RUMBALA de la Baraque des Planches Groenendael, Černá
|
NYSA du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
TURCOS du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
PACTOLE du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
RITA de Iamara Groenendael, Černá
|
UCCLE du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
R.e. MATELOT du Clos Saint-Jacques Tervueren, Fauve
|
RITA de Iamara Groenendael, Černá
|
SEGOLÉNE de la Seravenne Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. IF du Puits d'Ombelle Tervueren, Fauve
|
R.e. Int.Ch. TARASS de la Pouroffe Tervueren, Fauve
|
R.E. Ch. QUOWBOY du Long Spinoy Tervueren, Fauve
|
RIQUITTA du Val des Aubepines Tervueren, Fauve
|
R.e. TANIA du Chemin des Dames Tervueren, Fauve
|
R.E. REX du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
R.e. QUITTA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
s.r. ONDINE du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. ONIX du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.e. VALLIE des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
R.E. SIDOU de d'Artamas Groenendael, Černá
|
SINTA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
ORNELLA van't Hof Ter Dyle Groenendael, Černá
|
Ch. LASCO van't Hof Ter Dyle Groenendael, Černá, HD B
|
HECTOR du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
UBAC du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
R.E. OLOF du Leman Groenendael, Černá
|
REOLE du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
UDINE de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
Ch. KILT de Iamara Groenendael, Černá
|
Ch. RUMBALA de la Baraque des Planches Groenendael, Černá
|
FEELING du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. DANDY du Domaine des Noirs Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
NYSA du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
DAPHNÉ du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
NYSA du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
VINTA de la Seravenne Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. DANDY du Domaine des Noirs Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
UBAC du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
UDINE de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
NYSA du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
TURCOS du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
UCCLE du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
SEGOLÉNE de la Seravenne Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. IF du Puits d'Ombelle Tervueren, Fauve
|
R.e. Int.Ch. TARASS de la Pouroffe Tervueren, Fauve
|
R.e. TANIA du Chemin des Dames Tervueren, Fauve
|
s.r. ONDINE du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.e. VALLIE des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
LAZLO du Val de l'Ami Noir Groenendael, Černá
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|