Ch. FARO von der Simmeringer Haide, SchH3 Groenendael, Černá, HD B
|
DYNO von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá, HD A
|
ERMES del Festoso Groenendael, Černá, HD A
|
GUAN del Festoso Groenendael, Černá
|
Int.Ch. RIGEL de Iamara Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. Int.Ch- RANKE du Donjon de Vincennes Groenendael, Černá
|
VESTA de la Fontaine du Buis Groenendael, Černá
|
R.e. JUNON de Iamara Groenendael, Černá
|
s.r. MATHO des Iroquois Groenendael, Černá
|
PALES de Iamara Groenendael, Černá
|
NICLA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
JAN Groenendael, Černá
|
|
|
HEIDI Groenendael, Černá
|
|
|
IRA del Festoso Groenendael, Černá
|
TIM de Lespaze Groenendael, Černá
|
s.r. OSCAR du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.e. VALLIE des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
PAT du Clos Saint-Christophe Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
s.r. JUNON du Clos Saint-Christophe Groenendael, Černá
|
MIDIA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
KENT di Maia Alta Groenendael, Neuvedeno
|
|
|
LUNA di Maia Alta Groenendael, Neuvedeno
|
|
|
EMA z Kremnických lúčok Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. SOLO de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
PIRATE de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. ONIX du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
MIRBELLE de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
RADJAH du Clos Moissy Groenendael, Černá
|
s.r. VANIA du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
LA MISS du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
ODER des Ardennes du Coitron Groenendael
|
s.r. KIRSCH des Ardennes du Coitron Groenendael, Černá
|
NITOUCHE des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
THALIA du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
PICK-POCKET du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
PRINCESSE du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
Defensor SULTÁNE Groenendael, Černá
|
Ch. AKY vom Motodrom Groenendael, Černá, HD B1
|
Int.Ch. CIMON von Svitto Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. UNIQUE del Lago Nero Groenendael, Černá
|
Eur.Ch. BETZI von Axenfels Groenendael, Černá
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
WOLGA Belaja Groenendael, Černá
|
DAISY v.Haus Veronica Groenendael
|
s.r.Ch. PASCHA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
AMSEL vom Cussilobrunnen Groenendael, Černá, HD A2
|
APIS von Tagis Groenendael, Černá
|
TÄSSI von Lichtental Groenendael, Černá
|
FENJA vom Schloss Inzing Groenendael, Černá, HD B
|
ANUBIS von Lichtental, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD B1
|
s.r.Ch. VULCAIN du Chateau des Mousseaux Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. SAX de Marfontaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. Int.Ch- RANKE du Donjon de Vincennes Groenendael, Černá
|
VESTA de la Fontaine du Buis Groenendael, Černá
|
NORMA du Donjon de Vincennes Groenendael, Černá
|
R.E. REX du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
LILLY du Donjon de Vincennes Groenendael, Neuvedeno
|
NINA de L'Oree des Bruyeres Groenendael, Černá
|
s.r. IDMON des Gorges de Lure Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. QUOWBOY du Long Spinoy Tervueren, Fauve
|
s.r. Ch. TELO de Mavourneen Tervueren, Fauve
|
s.r. ISAE du Donjon de la Roche Groenendael, Černá
|
RINGO du Donjon de Vincennes Groenendael, Neuvedeno
|
ROLLS de l'Orée du Piple Groenendael, Neuvedeno
|
UTILA von Lichtental Groenendael, Černá, HD A2
|
MAHRUK von Lichtental, SchH3 Tervueren, Fauve, HD A1
|
s.r. Ch. JAPON du Clos de Raze Tervueren, Gris, HD A
|
s.r. SAPHIR du Clos du Cher Tervueren, Gris
|
VALOR du Clos de Raze Tervueren, Gris
|
|
|
|
Ch. SILLA des Hauts de Biévre Tervueren, Gris, HD B2
|
R.E.Ch. NABOR de la Nouë Saint-Eloi Tervueren, Gris
|
R.E. Int.Ch. VICI des Hauts de Biévre Tervueren, Gris
|
JASMINE de la Nouë Saint-Eloi Tervueren, Gris
|
|
|
|
CORA vom Schloss Inzing Groenendael, Černá
|
Int.Ch. Scalloway's TEDDY Groenendael, Černá, HD A
|
TITO du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. CLARK de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
AZOLA de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
ZETTE de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. ROMY du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
Scalloway's INOUCHE, SchH3 SanH3 Groenendael, Černá
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
THIERRY du Donjon de Vincennes Groenendael, Černá
|
QUICHA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
Scalloway's FLEURETTE Groenendael, Černá
|
BEN von Kaiserhof Groenendael, Neuvedeno
|
ZIMBA von Hagenholz Groenendael, Neuvedeno
|
BACY vom Schloss Inzing Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
ISAR de Iamara Groenendael, Černá
|
TWEED du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
ETOILE vom Ludwigsbrunnen Groenendael, Černá, HD A
|
PANJA-MORA von Haus Hansl und Gretl Groenendael, Černá
|
|
|
|
|
|
|
s. Ch. BIJOU Comme un Reve Noir Groenendael, Černá, HD A (0/0), ED 0/0
|
Ch. YGREC de l'Ocre Noir Groenendael, Černá, HD A
|
ULSAN de l'Ocre Noir Groenendael, Černá, HD B
|
THESUS of the Two Groenendael, Černá, HD B
|
PAK de l'Ouchenée Groenendael, Černá
|
GRECO des Pierres du Moulin Groenendael, Černá
|
BOYS des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
ERICA des Pierres du Moulin Groenendael, Černá
|
LEDA de l'Ouchenée Groenendael, Černá
|
ZARGOU de l'Ouchenée Groenendael, Černá
|
FUSEE de l'POuchenée Groenendael, Černá
|
NEUA of the Two Groenendael, Černá
|
JARAS van de Hoge Laer, IPO3 Tervueren, Fauve, HD A
|
s.r. SAM (17707) Tervueren, Gris
|
R.E.Sél.WCh. BEGGY of the Two Tervueren, Fauve
|
FREYA van de Hoge Laer Tervueren, Fauve
|
s.r. Ch. CICERO of the Two Tervueren, Gris, HD A2
|
R.E.Sél.WCh. BEGGY of the Two Tervueren, Fauve
|
QUAREN de l'Ocre Noir Groenendael, Černá
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
CAPI du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
ZUBAC de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
ZELIA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
Ch. ZORKA du Clos Saint Antoine Groenendael, Černá
|
Ch. YORK du Boscaille Groenendael, Černá
|
YOUKA du Boscaille Groenendael, Černá
|
MYRTIE de l'Ocre Noir Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
IOLA du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
NETHE du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
ULCIA de l'Ocre Noir Groenendael, Černá
|
JAURÉS de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
s.r. GAO (032128) Tervueren, Gris, HD A
|
R.E. CAREY du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
BRISKA du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. TIAKIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
DIESLIE du Clos des Pres Tervueren, Gris
|
R.e.Ch. BELLMAN du Perigord Vert Tervueren, Gris, HD A
|
ALINE du Clos des Pres Tervueren, Fauve
|
ELISA de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
CAPI du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
Ch. ZORKA du Clos Saint Antoine Groenendael, Černá
|
BIESCA de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
MYRTIE de l'Ocre Noir Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
ISAR de Iamara Groenendael, Černá
|
TWEED du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
ETOILE vom Ludwigsbrunnen Groenendael, Černá, HD A
|
IOLA du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
UBAC du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
UDINE de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
NETHE du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
VIKINGS du Clos du Grand Vergers Groenendael, Černá
|
TOLLY du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
JCh. GINGER Comme un Reve Noir Groenendael, Černá, HD A
|
JCh. VENDREDI des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
IVAN des Anges Noirs Groenendael
|
TIOTE du Clos de Raze Groenendael
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PHANTOME du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PRUNE du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
TELKA de la Douce Plaine Groenendael
|
SCHILLING de la Douce Plaine Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
s.r. QUECHUA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Ich. KRACK de Marcolina Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
HYTA de Mayolla Groenendael, Černá
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
DOLLY de Mayolla Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. OSHIWA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Ch. ULZAR du Bois du Ponty Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. NEMO du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. RAIMA du Chemin des Dames Groenendael, HD A
|
R.E. Ch. BALAGNY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
Int.Ch. Vörös Pimpernel TOSCA Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. MISTER SARIFF van de Hoge Laer Groenendael, Černá
|
HUTCH du Domaine des Noirs Groenendael
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
UBAC du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
UDINE de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
FEELING du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. DANDY du Domaine des Noirs Groenendael, Černá, HD A
|
DAPHNÉ du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
HAIDA du Val des Artistes Groenendael
|
R.E.Ch. OLRICK du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
DORSEY du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
ZUBAC de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
IASMINE du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
Ch. DORIEAD van Lana's Hof Groenendael, Černá
|
Int.Ch. UCAR de la Seravenne Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. DANDY du Domaine des Noirs Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
NYSA du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
s.r. ONDINE du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.e. VALLIE des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
WCh. TOSCA van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
LANA de Caumerhof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Ch. CHAMBERLAIN du Bois d'Alain Groenendael, Černá
|
Ch. ORFEY NEGRO v.d.Holevoet Groenendael, Černá
|