p.E. ACTIVE KUNJOH of Dark Brightness Groenendael, Černá, HD A
|
p.E. Korad Belgerac ZARIF, IPO3 Groenendael, Černá, HD A
|
p.E. p.W. BRESTON van't Bentsteetje, IPO3 Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
ISAR de Iamara Groenendael, Černá
|
TWEED du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
ETOILE vom Ludwigsbrunnen Groenendael, Černá, HD A
|
Ch. OZO van't Bentsteetje Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
BENNO JAROE de la Beauté Belgique Groenendael, HD A
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
TAYRA (1201248) Groenendael, Černá, HD B
|
TEFQUE van't Bentsteetje Groenendael, Černá
|
s.r. Ch. CICERO of the Two Tervueren, Gris, HD A2
|
YSCHOE van't Bentsteetje Groenendael, Černá
|
R.A. Korad Eternity's JOY OF BELGERAC Groenendael, Černá, HD A, ED 0/0
|
R.e. GRECO de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E. Ch. FANDY BLACK de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. DANDY du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRENNIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
R.E.Ch. EVY du Clos du Cher Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. BRAISE du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
Vaquita's ALICE OF ETERNITY Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
MAJKA van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD A
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
s.r. ELGA of Lady Mary Groenendael, Černá
|
s.r. p.E. Int.Ch. JUST NATJA of Dark Brightness Groenendael, Černá
|
s.r. p.E. Int.Ch. T'SISCO van de Hoge Laer, IPO3 Groenendael, Černá, HD A
|
BUSTER-JESSIE van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E.WCh. BUDDY van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Eur.Ch. MISTYK van de Hoge Laer Groenendael, Černá, HD A
|
E'BLACKIE de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Ch. JESSIE van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Int.Ch. UCAR de la Seravenne Groenendael, Černá, HD A
|
WCh. TOSCA van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
QUASINOIR van de Hoge Laer Groenendael, Černá, HD A
|
FANTASCQ du Sart des Bois Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. KADOUR de la Quiévre Groenendael, Černá
|
R.e. BIRDY du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
Gralengrove CRYSTAL Groenendael, Černá
|
JUNO van de Hoge Laer Tervueren, Fauve, HD A
|
KELLY van de Hoge Laer Tervueren, Fauve
|
BIONIC GAIA of Dark Brightness Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
KEVIN from Black Home Groenendael, Černá
|
ECLIF du Mouton du Patrie Groenendael, Černá
|
s.r. Ch. VANGA de la Douce Plaine Groenendael
|
KYRIA du Mouton du Patrie Groenendael, Neuvedeno
|
SKY from Black Home Groenendael, Černá
|
Ch. CHAMBERLAIN du Bois d'Alain Groenendael, Černá
|
WOODY from Black Home Groenendael, Neuvedeno
|
TESSA (1708452) Groenendael, Černá
|
LAOS van Lana's Hof Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
LANA de Caumerhof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
NATJA van Lana's Hof Groenendael, Černá
|
DAUPHIN du Bois d'Alain Groenendael, Neuvedeno
|
JOYCE de Caumerhof Groenendael, Neuvedeno
|
KAROLIN vom Motodrom, A3 Groenendael, Černá, HD B1
|
ROBIN du Bois de Geylis Groenendael, Černá, HD A
|
RANKE de la Quiévre Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. KADOUR de la Quiévre Groenendael, Černá
|
s.r. Int.Ch. EGO de la Quiévre Groenendael, Černá
|
s.r.Int.Ch. BRIGAND de la Quiévre, Ring 3 Groenendael, Černá
|
OKA de Iamara Groenendael, Černá
|
R.E. GITANE de la Quiévre Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. RENDAL de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
s.r. Ch. RHETIE de Iamara Groenendael, Černá
|
s.r. FRIPOUILLE de d'Artamas Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. DANDY du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. KADOUR de la Quiévre Groenendael, Černá
|
R.E. RAMONA du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. KREOLE de la Quiévre Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. SORBONNE de d'Artamas Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. UNE DAME du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. MAYA du Bois de Geylis Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. FANDY BLACK de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. DANDY du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. KADOUR de la Quiévre Groenendael, Černá
|
R.E. RAMONA du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRENNIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
UGHOR du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
TCHALAI du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
R.e. INÉS du Bois de Geylis Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. ETHOS du Périgord Vert Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. BETSY du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. FAICHA de d'Artamas Groenendael, Černá
|
R.E. DANDY du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. KREOLE de la Quiévre Groenendael, Černá, HD A
|
FRONJA vom Motodrom, SchH3 Groenendael, Černá, HD B1
|
IOTHIS-TAIANNE des Pistes Noires Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. OTHIZ van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
CAPI du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
Ch. ZORKA du Clos Saint Antoine Groenendael, Černá
|
s.r. pE WCh. HONEY BLACK van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. CLARK de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
TOSCA van't Gale Mat Groenendael, Černá
|
Int.Ch. TAIANNE du Clos des Brigands, A3 Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. NABOR de la Nouë Saint-Eloi Tervueren, Gris
|
R.E. Int.Ch. VICI des Hauts de Biévre Tervueren, Gris
|
JASMINE de la Nouë Saint-Eloi Tervueren, Gris
|
s.r. MASCOTTE des Hauts de Biévre Tervueren, Fauve
|
IAGO du Mas de Lavandes Tervueren, Fauve
|
VODKA des Hauts de Biévre Tervueren, Fauve
|
BRENDA von Lichtental, SchH3 Groenendael, Černá, HD B1
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
ISAR de Iamara Groenendael, Černá
|
TWEED du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
ETOILE vom Ludwigsbrunnen Groenendael, Černá, HD A
|
UTILA von Lichtental Groenendael, Černá, HD A2
|
MAHRUK von Lichtental, SchH3 Tervueren, Fauve, HD A1
|
s.r. Ch. JAPON du Clos de Raze Tervueren, Gris, HD A
|
|
Ch. SILLA des Hauts de Biévre Tervueren, Gris, HD B2
|
R.E.Ch. NABOR de la Nouë Saint-Eloi Tervueren, Gris
|
|