Ch. ICO von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá
|
DYNO von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá, HD A
|
ERMES del Festoso Groenendael, Černá, HD A
|
GUAN del Festoso Groenendael, Černá
|
Int.Ch. RIGEL de Iamara Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.e. JUNON de Iamara Groenendael, Černá
|
NICLA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
JAN Groenendael, Černá
|
HEIDI Groenendael, Černá
|
IRA del Festoso Groenendael, Černá
|
TIM de Lespaze Groenendael, Černá
|
s.r. OSCAR du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
PAT du Clos Saint-Christophe Groenendael, Černá
|
MIDIA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
KENT di Maia Alta Groenendael, Neuvedeno
|
LUNA di Maia Alta Groenendael, Neuvedeno
|
EMA z Kremnických lúčok Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. SOLO de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
PIRATE de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
MIRBELLE de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
LA MISS du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
ODER des Ardennes du Coitron Groenendael
|
THALIA du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
Defensor SULTÁNE Groenendael, Černá
|
Ch. AKY vom Motodrom Groenendael, Černá, HD B1
|
Int.Ch. CIMON von Svitto Groenendael, Černá, HD A
|
Eur.Ch. BETZI von Axenfels Groenendael, Černá
|
DAISY v.Haus Veronica Groenendael
|
s.r.Ch. PASCHA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
AMSEL vom Cussilobrunnen Groenendael, Černá, HD A2
|
FENJA vom Schloss Inzing Groenendael, Černá, HD B
|
ANUBIS von Lichtental, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD B1
|
s.r.Ch. VULCAIN du Chateau des Mousseaux Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. SAX de Marfontaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
NORMA du Donjon de Vincennes Groenendael, Černá
|
NINA de L'Oree des Bruyeres Groenendael, Černá
|
s.r. IDMON des Gorges de Lure Groenendael, Černá
|
s.r. ISAE du Donjon de la Roche Groenendael, Černá
|
UTILA von Lichtental Groenendael, Černá, HD A2
|
MAHRUK von Lichtental, SchH3 Tervueren, Fauve, HD A1
|
s.r. Ch. JAPON du Clos de Raze Tervueren, Gris, HD A
|
|
Ch. SILLA des Hauts de Biévre Tervueren, Gris, HD B2
|
R.E.Ch. NABOR de la Nouë Saint-Eloi Tervueren, Gris
|
|
CORA vom Schloss Inzing Groenendael, Černá
|
Int.Ch. Scalloway's TEDDY Groenendael, Černá, HD A
|
TITO du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. CLARK de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. ROMY du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
Scalloway's INOUCHE, SchH3 SanH3 Groenendael, Černá
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
Scalloway's FLEURETTE Groenendael, Černá
|
BACY vom Schloss Inzing Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
PANJA-MORA von Haus Hansl und Gretl Groenendael, Černá
|
|
|
Scalloway's JISPA Groenendael, Černá, HD A
|
DUKE-DANDY du Loup d'Anubis, A3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. FALDO FLAG van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. GRECO de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E. Ch. FANDY BLACK de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. DANDY du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRENNIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
R.E.Ch. EVY du Clos du Cher Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. BRAISE du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. TAYRHA van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
s.r. ELGA of Lady Mary Groenendael, Černá
|
DIALOU of Lady Mary Groenendael, Černá
|
DINA of Lady Mary Groenendael, Černá
|
ADA-AMIRA du Loup d'Anubis Groenendael, Černá, HD B
|
CHANDRA del Lago Nero Groenendael, Černá
|
s.r.Ch. VULCAIN du Chateau des Mousseaux Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. SAX de Marfontaine Groenendael, Černá, HD A
|
NINA de L'Oree des Bruyeres Groenendael, Černá
|
s.r. ROQUEPINE del Lago Nero Groenendael, Černá
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. Int.Ch. NOELLE du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
Scalloway's CARA-CENYAMIE Groenendael, Černá
|
Int.Ch. Scalloway's TEDDY Groenendael, Černá, HD A
|
TITO du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
Scalloway's INOUCHE, SchH3 SanH3 Groenendael, Černá
|
Scalloway's RANA Groenendael, Černá
|
s.r.Ch. PASCHA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
Scalloway's INOUCHE, SchH3 SanH3 Groenendael, Černá
|
Scalloway's CZARINNE Groenendael, Černá
|
Ch.Tr. DUKE du Lac de Lézert, Ring 3 Tervueren, Fauve
|
ATOS (010995), Ring3 Malinois, Fauve
|
Ch.Tr. G'VITOU des Deux Pottois, Ring3 BR1 Malinois, Fauve
|
CARTOUCHE (11664) Malinois, Fauve
|
DOLIE des Deux Pottois Malinois
|
ONDE du Spacieux Vallon Malinois, Fauve
|
ZEUS du Clos St.Michel Malinois, Fauve
|
LEDA du Bois d'Emblise Malinois, Fauve
|
ALFA du Manoir d'Ardivillier Malinois, Fauve
|
STOP de la Noaillerie Malinois, Fauve
|
XELLAVAN (005611), Ring3 Malinois, Fauve
|
OLTENIE de la Noaillerie Malinois, Fauve
|
OCTANE de la Fontaine du Buis Malinois, Fauve
|
MUTIN de la Fontaine du Buis, Ring3 Malinois, Fauve
|
MORGANE de la Fontaine du Buis Malinois
|
Scalloway's GOYA Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
ISAR de Iamara Groenendael, Černá
|
TWEED du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
ETOILE vom Ludwigsbrunnen Groenendael, Černá, HD A
|
Scalloway's PERETTE, LavH3 Groenendael, Černá
|
s.r.Ch. PASCHA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
Scalloway's INOUCHE, SchH3 SanH3 Groenendael, Černá
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
Scalloway's FLEURETTE Groenendael, Černá
|