CESAR von der Burg Güssing, A3 Groenendael, Černá
|
T.s. Ch. ZSIMBA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A (HU)
|
VISON des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
IVAN des Anges Noirs Groenendael
|
TIOTE du Clos de Raze Groenendael
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PHANTOME du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PRUNE du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
TELKA de la Douce Plaine Groenendael
|
SCHILLING de la Douce Plaine Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
s.r. QUECHUA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Ich. KRACK de Marcolina Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
HYTA de Mayolla Groenendael, Černá
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
DOLLY de Mayolla Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. OSHIWA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Ch. ULZAR du Bois du Ponty Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. NEMO du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. RAIMA du Chemin des Dames Groenendael, HD A
|
R.E. Ch. BALAGNY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
VERY NICE des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. JIRIAN du Mas de la Galandie Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. GYLSON de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
s.r. SAMOUR de la Javottiere de Corberon Tervueren, Fauve
|
R.e. TEKSA du Sart des Bois Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. BETTINA du Parc de l'Hay Groenendael, Černá, HD A
|
VAIO du Parc de l'Hay Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. O'KARINA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. GYPTIE du Mas de la Galandie Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. OTHIZ van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
s.r. pE WCh. HONEY BLACK van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD A
|
EDEN du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. BETSY du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
JALAGNY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. ONIX du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
ROYSE de la Douce Plaine Groenendael
|
R.E.Ch. CLARK de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
Sél. ZIKA du Boscaille Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
s.r. TIM de la Douce Plaine Groenendael
|
CAPI du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
PEGGY du Clos St.Christophe Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
NICKY du Chemin des Dames Groenendael
|
MADY du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
PERLE-NOIRE du Chemin des Sorciéres Groenendael, Černá
|
s.r. T.s. s. Ch. TEX des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. IMHOTEP de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. DAY DREEM de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
s.r. SAMOUR de la Javottiere de Corberon Tervueren, Fauve
|
R.e. TEKSA du Sart des Bois Tervueren, Fauve, HD A
|
ADENA de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
SOCRATE du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
ROMANCE de la Vallee d'Erdre et Donneau Tervueren, Fauve
|
R.e. FETEN de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. DANDY du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. KADOUR de la Quiévre Groenendael, Černá
|
R.E. RAMONA du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRENNIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
UGHOR du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
TCHALAI du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
R.E. Ch. OSHIWA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Ch. ULZAR du Bois du Ponty Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. NEMO du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
ISAR de Iamara Groenendael, Černá
|
VISMIE du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. RAIMA du Chemin des Dames Groenendael, HD A
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. BALAGNY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
ROYSE de la Douce Plaine Groenendael
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
s.r. TIM de la Douce Plaine Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
Int.Ch. Vörös Pimpernel THAMAR Groenendael
|
Int.Ch. MISTER SARIFF van de Hoge Laer Groenendael, Černá
|
HUTCH du Domaine des Noirs Groenendael
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
UBAC du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
UDINE de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
FEELING du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. DANDY du Domaine des Noirs Groenendael, Černá, HD A
|
DAPHNÉ du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
HAIDA du Val des Artistes Groenendael
|
R.E.Ch. OLRICK du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
DORSEY du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
ZUBAC de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
IASMINE du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
Ch. DORIEAD van Lana's Hof Groenendael, Černá
|
Int.Ch. UCAR de la Seravenne Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. DANDY du Domaine des Noirs Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
NYSA du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
s.r. ONDINE du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.e. VALLIE des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
WCh. TOSCA van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
LANA de Caumerhof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Ch. CHAMBERLAIN du Bois d'Alain Groenendael, Černá
|
Ch. ORFEY NEGRO v.d.Holevoet Groenendael, Černá
|
BAILEYS von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá
|
DYNO von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá, HD A
|
ERMES del Festoso Groenendael, Černá, HD A
|
GUAN del Festoso Groenendael, Černá
|
Int.Ch. RIGEL de Iamara Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. Int.Ch- RANKE du Donjon de Vincennes Groenendael, Černá
|
VESTA de la Fontaine du Buis Groenendael, Černá
|
R.e. JUNON de Iamara Groenendael, Černá
|
s.r. MATHO des Iroquois Groenendael, Černá
|
PALES de Iamara Groenendael, Černá
|
NICLA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
JAN Groenendael, Černá
|
|
|
HEIDI Groenendael, Černá
|
|
|
IRA del Festoso Groenendael, Černá
|
TIM de Lespaze Groenendael, Černá
|
s.r. OSCAR du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.e. VALLIE des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
PAT du Clos Saint-Christophe Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
s.r. JUNON du Clos Saint-Christophe Groenendael, Černá
|
MIDIA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
KENT di Maia Alta Groenendael, Neuvedeno
|
|
|
LUNA di Maia Alta Groenendael, Neuvedeno
|
|
|
EMA z Kremnických lúčok Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. SOLO de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
PIRATE de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. ONIX du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
MIRBELLE de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
RADJAH du Clos Moissy Groenendael, Černá
|
s.r. VANIA du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
LA MISS du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
ODER des Ardennes du Coitron Groenendael
|
s.r. KIRSCH des Ardennes du Coitron Groenendael, Černá
|
NITOUCHE des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
THALIA du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
PICK-POCKET du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
PRINCESSE du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
Defensor SULTÁNE Groenendael, Černá
|
Ch. AKY vom Motodrom Groenendael, Černá, HD B1
|
Int.Ch. CIMON von Svitto Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. UNIQUE del Lago Nero Groenendael, Černá
|
Eur.Ch. BETZI von Axenfels Groenendael, Černá
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
WOLGA Belaja Groenendael, Černá
|
DAISY v.Haus Veronica Groenendael
|
s.r.Ch. PASCHA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
AMSEL vom Cussilobrunnen Groenendael, Černá, HD A2
|
APIS von Tagis Groenendael, Černá
|
TÄSSI von Lichtental Groenendael, Černá
|
IDUNA von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá, HD A
|
DYNO von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá, HD A
|
ERMES del Festoso Groenendael, Černá, HD A
|
GUAN del Festoso Groenendael, Černá
|
Int.Ch. RIGEL de Iamara Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.e. JUNON de Iamara Groenendael, Černá
|
NICLA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
JAN Groenendael, Černá
|
HEIDI Groenendael, Černá
|
IRA del Festoso Groenendael, Černá
|
TIM de Lespaze Groenendael, Černá
|
s.r. OSCAR du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
PAT du Clos Saint-Christophe Groenendael, Černá
|
MIDIA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
KENT di Maia Alta Groenendael, Neuvedeno
|
LUNA di Maia Alta Groenendael, Neuvedeno
|
EMA z Kremnických lúčok Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. SOLO de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
PIRATE de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
MIRBELLE de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
LA MISS du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
ODER des Ardennes du Coitron Groenendael
|
THALIA du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
Defensor SULTÁNE Groenendael, Černá
|
Ch. AKY vom Motodrom Groenendael, Černá, HD B1
|
Int.Ch. CIMON von Svitto Groenendael, Černá, HD A
|
Eur.Ch. BETZI von Axenfels Groenendael, Černá
|
DAISY v.Haus Veronica Groenendael
|
s.r.Ch. PASCHA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
AMSEL vom Cussilobrunnen Groenendael, Černá, HD A2
|
FENJA vom Schloss Inzing Groenendael, Černá, HD B
|
ANUBIS von Lichtental, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD B1
|
s.r.Ch. VULCAIN du Chateau des Mousseaux Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. SAX de Marfontaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
NORMA du Donjon de Vincennes Groenendael, Černá
|
NINA de L'Oree des Bruyeres Groenendael, Černá
|
s.r. IDMON des Gorges de Lure Groenendael, Černá
|
s.r. ISAE du Donjon de la Roche Groenendael, Černá
|
UTILA von Lichtental Groenendael, Černá, HD A2
|
MAHRUK von Lichtental, SchH3 Tervueren, Fauve, HD A1
|
s.r. Ch. JAPON du Clos de Raze Tervueren, Gris, HD A
|
|
Ch. SILLA des Hauts de Biévre Tervueren, Gris, HD B2
|
R.E.Ch. NABOR de la Nouë Saint-Eloi Tervueren, Gris
|
|
CORA vom Schloss Inzing Groenendael, Černá
|
Int.Ch. Scalloway's TEDDY Groenendael, Černá, HD A
|
TITO du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. CLARK de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. ROMY du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
Scalloway's INOUCHE, SchH3 SanH3 Groenendael, Černá
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
Scalloway's FLEURETTE Groenendael, Černá
|
BACY vom Schloss Inzing Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
PANJA-MORA von Haus Hansl und Gretl Groenendael, Černá
|
|
|