R.E. Ch. PICARD DIT PRECIO de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. URGYEN de Lligabosc Groenendael, Černá
|
R.e. DAN de Iamara Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. DANDY du Domaine des Noirs Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
NYSA du Clos Saint-Jacques Groenendael, Černá
|
R.E. SAMBA de Iamara Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.e. JUNON de Iamara Groenendael, Černá
|
RHEA of the Two Groenendael
|
MICKEY de la Maison du Bois Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. KADOUR de la Quiévre Groenendael, Černá
|
HISIS de la Maison du Bois Groenendael, Černá
|
NIGHT of the Two Groenendael, Černá
|
JARAS van de Hoge Laer, IPO3 Tervueren, Fauve, HD A
|
FREYA van de Hoge Laer Tervueren, Fauve
|
s.r. LISON de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
IVAN des Anges Noirs Groenendael
|
TIOTE du Clos de Raze Groenendael
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PHANTOME du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PRUNE du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
s.r. HANOUCK de Brunalines Groenendael, HD A (FR)
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. DARKINE de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BORROMEE de Kiwani Groenendael, Černá
|
s.r. NATIVE de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. E'RICK de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
CAPI du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
ZUBAC de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
ZELIA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
Ch. ZORKA du Clos Saint Antoine Groenendael, Černá
|
Ch. YORK du Boscaille Groenendael, Černá
|
YOUKA du Boscaille Groenendael, Černá
|
BIESCA de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
ROYSE de la Douce Plaine Groenendael
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
s.r. TIM de la Douce Plaine Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
JOLINE de Brunalines Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
ILOUCK de Brunalines Groenendael, Černá
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
R.E. DARKINE de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BORROMEE de Kiwani Groenendael, Černá
|
ERIKA de Brunalines Groenendael, Černá
|
s.r. SAX de Marfontaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
NORMA du Donjon de Vincennes Groenendael, Černá
|
BRUNEKA du Moulin des Uranides Groenendael, Černá
|
AKS de l'Ombre des Loups Groenendael, Černá
|
URANE de la Paix Faite Groenendael, Černá
|