Ch. BOHEME Balpoa Groenendael, Černá, HD A, ED A
|
R.E. pE Ch. TUONO dell' Alta Via Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. MASTER-BLASTER de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. GOUROU du Crépuscule des Loups Tervueren, Fauve, OFA Excellent (HD A), ED OFA Normal (0/0)
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
s.r. SAMOUR de la Javottiere de Corberon Tervueren, Fauve
|
R.E. MAJA du Bois du Tót Tervueren, Fauve
|
s.r. LORETTE du Parc de l'Hay Tervueren, Fauve
|
R.e. TEKSA du Sart des Bois Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E.Ch. OLRICK du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
MIRBELLE du Chemin des Dames Tervueren, Fauve
|
ESY du Crépuscule des Loups Tervueren, Fauve, HD A
|
CAPRICE des Hauts de Biévre Tervueren, HD A
|
R.E.Ch. SAM de la Douce Plaine Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E.Ch. TOASTY du Chemin des Dames Tervueren, Fauve, HD A
|
ANITA du Clos du Cher Tervueren
|
s.r. LUCIUS du Clos du Cher (T) Tervueren, Gris
|
ROSE D'OR des Hauts de Biévre Tervueren, Fauve
|
R.E. Ch. I'KISS YOU de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.e. DAY DREEM de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
s.r. SAMOUR de la Javottiere de Corberon Tervueren, Fauve
|
R.e. TEKSA du Sart des Bois Tervueren, Fauve, HD A
|
ADENA de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
SOCRATE du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
ROMANCE de la Vallee d'Erdre et Donneau Tervueren, Fauve
|
R.e. FETEN de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. DANDY du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. KADOUR de la Quiévre Groenendael, Černá
|
R.E. RAMONA du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRENNIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
UGHOR du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
TCHALAI du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
R.E. pE ORIGAMI dell' Alta Via Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
IVAN des Anges Noirs Groenendael
|
TIOTE du Clos de Raze Groenendael
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PHANTOME du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PRUNE du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
TELKA de la Douce Plaine Groenendael
|
SCHILLING de la Douce Plaine Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
R.e. HUELVA (46243) Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. KADOUR de la Quiévre Groenendael, Černá
|
s.r. Int.Ch. EGO de la Quiévre Groenendael, Černá
|
s.r.Int.Ch. BRIGAND de la Quiévre, Ring 3 Groenendael, Černá
|
OKA de Iamara Groenendael, Černá
|
R.E. GITANE de la Quiévre Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. RENDAL de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
s.r. Ch. RHETIE de Iamara Groenendael, Černá
|
s.r. Int.Ch. EKALI-G dello Zolfo Nero Groenendael
|
Ch. RUDY-G dello Zolfo Nero Groenendael
|
Ch. POLLUX du Chemin des Dames Groenendael
|
|
DHERA-G dello Zolfo Nero Groenendael
|
|
|
R.E. pE T.s. P.E. Int.Ch. URSINE du Clos des Agapornis Groenendael, Černá, HD A, ED 0/0
|
R.E. Ch. IF du Crépuscule des Loups Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. CAREY du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
BRISKA du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
s.r. SAMOUR de la Javottiere de Corberon Tervueren, Fauve
|
R.E. MAJA du Bois du Tót Tervueren, Fauve
|
s.r. LORETTE du Parc de l'Hay Tervueren, Fauve
|
R.e. TEKSA du Sart des Bois Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E.Ch. OLRICK du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
MIRBELLE du Chemin des Dames Tervueren, Fauve
|
R.E. TIAKIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
R.E.Ch. OLRICK du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
MIRBELLE du Chemin des Dames Tervueren, Fauve
|
R.E. VAOUR du Mas de Sévre Groenendael, Černá
|
JUDY du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. FIDJI du Castel d'Argences Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
s.r. SAMOUR de la Javottiere de Corberon Tervueren, Fauve
|
R.E. MAJA du Bois du Tót Tervueren, Fauve
|
s.r. LORETTE du Parc de l'Hay Tervueren, Fauve
|
R.e. TEKSA du Sart des Bois Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E.Ch. OLRICK du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
MIRBELLE du Chemin des Dames Tervueren, Fauve
|
R.E.Ch. VANILLE du Chemin des Dames Groenendael, HD A
|
s.r. RENDAL de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. CLARK de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
R.E. RAMONA du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. O'NACK du Chateau de Mirabeau, Ring 3 Groenendael, Černá
|
JUDY du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. REHANE de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
IVAN des Anges Noirs Groenendael
|
TIOTE du Clos de Raze Groenendael
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PHANTOME du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PRUNE du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
TELKA de la Douce Plaine Groenendael
|
SCHILLING de la Douce Plaine Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
s.r. Ch. JOY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
R.e. E'RICK de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
CAPI du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
Ch. ZORKA du Clos Saint Antoine Groenendael, Černá
|
BIESCA de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
GABY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
ROYSE de la Douce Plaine Groenendael
|
DELPHIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
BOHÉME de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
BA AUGUSTINE ROULIN Av Nangijala Groenendael, Černá
|
Ch. DELTA PHOENIX Ag Av Nangijala Groenendael, Černá, HD free
|
R.E.WCh. BUDDY van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Eur.Ch. MISTYK van de Hoge Laer Groenendael, Černá, HD A
|
HUTCH du Domaine des Noirs Groenendael
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
UBAC du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
UDINE de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
FEELING du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. DANDY du Domaine des Noirs Groenendael, Černá, HD A
|
DAPHNÉ du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
HAIDA du Val des Artistes Groenendael
|
R.E.Ch. OLRICK du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
DORSEY du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
ZUBAC de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
IASMINE du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
E'BLACKIE de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
ROYSE de la Douce Plaine Groenendael
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
s.r. TIM de la Douce Plaine Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
CANELLE du Perigord Vert Groenendael, Černá
|
R.E. Sél. Int.Ch. GRIMM van de Hoge Laer Tervueren, Fauve, HD B
|
s.r.Sél. ZARKA of the Two Tervueren, Fauve
|
R.E.Sél.WCh. BEGGY of the Two Tervueren, Fauve
|
R.E.WCh. PERETTE du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
PHOENIX Y Av Nangijala Groenendael, Černá, HD free
|
Ch. Vanistica EQUINOX Groenendael, Černá, HD A, ED 0/0
|
SHOGUN du Pré du Vieux Pont Groenendael, Černá
|
R.E.WCh. BUDDY van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Eur.Ch. MISTYK van de Hoge Laer Groenendael, Černá, HD A
|
E'BLACKIE de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Ch. PONCHA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Ch. ULZAR du Bois du Ponty Groenendael, Černá, HD A
|
MILADY des Terres Bergéres (EP) Groenendael, Černá, HD A
|
Vanistica KNOWING Groenendael, Černá
|
Ch. Bergerac LOVE KILLS Tervueren, Fauve
|
Ch. Norrevang BACCHUS OF BELAMBA Tervueren, Gris, BVA 4:10 (odp.HD B)
|
Ch. Snowbourn DOMINIQUE AT BERGERAC Tervueren, Fauve
|
Ch. Vanistica GALAXY PURSUIT Groenendael, Černá, BVA 2:3 (odp.HD A)
|
VAINQUEUR IXION de Loup Noir Groenendael, Černá
|
Vanistica BLUE MINK Groenendael, Černá
|
SCORPIUS L. Av Nangijala Groenendael, Černá, HD free
|
HURRICANE du Pont de la Garonne Groenendael, Černá
|
s.r. BROOKS du Parc de Pathyvel Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. TYPHON du Parc de Pathyvel Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. TISBEE du Parc de Pathyvel Groenendael, Černá
|
s.r. Int.Ch. BETTY BELLE de la Foret de Rougeau Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. REIGH des Trois Reserves Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. PRISCA (26956) Groenendael, Černá
|
QUETZAL-COATL C Av Nangijala Groenendael, Černá
|
R.A. Ceres GAMBLER OF ZORONIQUE Groenendael, Černá, HD ua (free)
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.e. EVITA de la Maison du Bois Groenendael, Černá, HD - (=A)
|
Ch. Black Hawkwind's MOSAMBIQUE Groenendael, Černá, HD free
|
Ch. Fam A'Dams BLACKWIZARD Groenendael, Černá, HD A
|
Black Hawkwind's A:NAHANI Groenendael, Černá, HD A
|
Ch. BENTE-KIM van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Ch. JARL-WENDY van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.WCh. BUDDY van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Eur.Ch. MISTYK van de Hoge Laer Groenendael, Černá, HD A
|
HUTCH du Domaine des Noirs Groenendael
|
R.e. ZOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
FEELING du Domaine des Noirs Groenendael, Černá
|
HAIDA du Val des Artistes Groenendael
|
R.E.Ch. OLRICK du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
DORSEY du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
E'BLACKIE de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
CANELLE du Perigord Vert Groenendael, Černá
|
R.E. Sél. Int.Ch. GRIMM van de Hoge Laer Tervueren, Fauve, HD B
|
R.E.WCh. PERETTE du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. WENDY van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
s.r. Ch. VANGA de la Douce Plaine Groenendael
|
TRISTAN de la Douce Plaine Groenendael
|
SCHILLING de la Douce Plaine Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
PEGGY du Clos St.Christophe Groenendael
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
s.r. JUNON du Clos Saint-Christophe Groenendael, Černá
|
Ch. CLARENCE van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD A2
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
LANA de Caumerhof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Ch. CHAMBERLAIN du Bois d'Alain Groenendael, Černá
|
Ch. ORFEY NEGRO v.d.Holevoet Groenendael, Černá
|
KIM van Lana's Hof Groenendael, Černá
|
CARRY du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Sél. Int.Ch. GRIMM van de Hoge Laer Tervueren, Fauve, HD B
|
s.r.Sél. ZARKA of the Two Tervueren, Fauve
|
R.E. Int.Ch. VICI des Hauts de Biévre Tervueren, Gris
|
R.E. UDINE du Bois du Tót Tervueren, Fauve
|
R.E.Sél.WCh. BEGGY of the Two Tervueren, Fauve
|
R.E.Int.Ch. IF du Puits d'Ombelle Tervueren, Fauve
|
Sél. JUBY des Trois Fleuves Tervueren
|
R.E.WCh. PERETTE du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. LOUKY des Séveriers Groenendael, Černá
|
R.E. Int.Ch- RANKE du Donjon de Vincennes Groenendael, Černá
|
VESTA de la Fontaine du Buis Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. REX du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
R.e. QUITTA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
Ch. CLARENCE van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD A2
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
ISAR de Iamara Groenendael, Černá
|
TWEED du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
Int.Ch. VOYOU des Forges Monceux, SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
ETOILE vom Ludwigsbrunnen Groenendael, Černá, HD A
|
LANA de Caumerhof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Ch. CHAMBERLAIN du Bois d'Alain Groenendael, Černá
|
Ch. XIGGI Ter Roye Groenendael, Černá
|
BEAUTÉ du Tic a Madame Groenendael, Černá
|
Ch. ORFEY NEGRO v.d.Holevoet Groenendael, Černá
|
ANDOR van de Ijsselvloed, PH2 Groenendael, Černá
|
SACHA van de Hoefstroem Groenendael, Černá
|