Frostye FOAM FOLLOWER Groenendael, Černá
|
Ch. GOOITZEN van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD BVA 5:3 (HD A)
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
CAPI du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
ZUBAC de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
UBAC du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
UDINE de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
ZELIA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
VADIS des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
SUKINA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
Ch. ZORKA du Clos Saint Antoine Groenendael, Černá
|
Ch. YORK du Boscaille Groenendael, Černá
|
s.r. Ch. PAF de la Thudinie Groenendael, Černá
|
SORIKA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
YOUKA du Boscaille Groenendael, Černá
|
s.r. Ch. PAF de la Thudinie Groenendael, Černá
|
VALLIA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
s.r. ELGA of Lady Mary Groenendael, Černá
|
DIALOU of Lady Mary Groenendael, Černá
|
ATLAS de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
YOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
XIE de la Baraque des Planches Groenendael, Černá
|
YVANA de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
s.r.Ch. PAVLOF de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
REBELLE de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
DINA of Lady Mary Groenendael, Černá
|
ATLAS de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
YOUPY de la Baraque de Planches Groenendael, Černá
|
XIE de la Baraque des Planches Groenendael, Černá
|
ANETTE du Val de l'Ambleve Groenendael, Černá
|
UNORDO (295035) Groenendael, Černá
|
VICKY de la Hagwa Groenendael, Černá
|
Leircote NEPHRITE at Frostye Groenendael, Černá
|
Ch. Snowbourn DAZZLER Tervueren, Fauve
|
FANFARE of the Two at Niavana Tervueren, Fauve
|
Ch. ZULTAN of the Two Tervueren, Fauve
|
R.E. Int.Ch. VICI des Hauts de Biévre Tervueren, Gris
|
R.E. UDINE du Bois du Tót Tervueren, Fauve
|
s.r. Ch. BAGHEERA of the Two Tervueren
|
R.E.Int.Ch. IF du Puits d'Ombelle Tervueren, Fauve
|
Sél. JUBY des Trois Fleuves Tervueren
|
Goveton SUNBEAM Tervueren, Fauve
|
Ch. BANDOL de la Pouroffe Tervueren, Fauve
|
R.e. Int.Ch. TARASS de la Pouroffe Tervueren, Fauve
|
XOSIE du Maugré Tervueren, Fauve
|
SHEPERDESS (KC B1851102C04) Tervueren, Fauve
|
Kepammi HERALD Tervueren, Neuvedeno
|
Staround HI ADVENTURE Tervueren, Fauve
|
FOLIE du Pays des Flandres Groenendael, Neuvedeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanje STARLIGHT SILHOUETTE of Xelbi Groenendael, Černá
|
Ch. LANCE van de Hoge Laer at Corsini Tervueren, Fauve, BVA 3:4 (odp. HD A)
|
R.E. Sél. Int.Ch. GRIMM van de Hoge Laer Tervueren, Fauve, HD B
|
s.r.Sél. ZARKA of the Two Tervueren, Fauve
|
R.E. Int.Ch. VICI des Hauts de Biévre Tervueren, Gris
|
R.E. QUARRY van Nekkerberg Ter Leie Tervueren, Gris
|
RIANE du Donjon de Vincennes Tervueren, Gris
|
R.E. UDINE du Bois du Tót Tervueren, Fauve
|
R.e. MATELOT du Clos Saint-Jacques Tervueren, Fauve
|
R.E. RACHEL des Hauts de Biévre Tervueren, Fauve
|
R.E.Sél.WCh. BEGGY of the Two Tervueren, Fauve
|
R.E.Int.Ch. IF du Puits d'Ombelle Tervueren, Fauve
|
R.e. Int.Ch. TARASS de la Pouroffe Tervueren, Fauve
|
R.e. TANIA du Chemin des Dames Tervueren, Fauve
|
Sél. JUBY des Trois Fleuves Tervueren
|
s.r. ULYSSE du Moulin Haut de Laubaret Tervueren, Fauve
|
THIAKI des Trois Fleuves Tervueren, Fauve
|
IJES van de Hoge Laer Tervueren, Fauve
|
R.E. Sél. Int.Ch. GRIMM van de Hoge Laer Tervueren, Fauve, HD B
|
s.r.Sél. ZARKA of the Two Tervueren, Fauve
|
R.E. Int.Ch. VICI des Hauts de Biévre Tervueren, Gris
|
R.E. UDINE du Bois du Tót Tervueren, Fauve
|
R.E.Sél.WCh. BEGGY of the Two Tervueren, Fauve
|
R.E.Int.Ch. IF du Puits d'Ombelle Tervueren, Fauve
|
Sél. JUBY des Trois Fleuves Tervueren
|
s.r. ELYNDA-BORIS Tervueren, Fauve
|
Ch. BORIS de la Pouroffe Groenendael, Černá, OFA Normal (HD A)
|
YAKO de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
VALLIA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
s.r. LYNDA du Chemin des Dames Groenendael
|
R.E.Int.Ch. ONIX du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
R.E. VEGA du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
Tanje MIDNIGHT SERENADE Groenendael, Černá
|
VAINQUEUR IXION de Loup Noir Groenendael, Černá
|
Ch. CELTE de la Pouroffe Groenendael, Fauve, OFA Normal
|
YAKO de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
RACKY de la Baraque des Planches Groenendael, Černá
|
SIBELLE du Val des Aubepines Groenendael, Černá
|
VALLIA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
THIERRY du Donjon de Vincennes Groenendael, Černá
|
QUIETTE des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
DEVON de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
Ch. BORIS de la Pouroffe Groenendael, Černá, OFA Normal (HD A)
|
YAKO de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
VALLIA des Forges Monceux Groenendael, Černá
|
Ch. BRUNA de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
YAKO de la Pouroffe Groenendael, Černá
|
Sél. ZIKA du Boscaille Groenendael, Černá
|
Ch. Tanje LONG HAIRED LADY Groenendael, Černá
|
Viroflay FABIAN Groenendael, Černá
|
QUENTIN de la Baraque des Planches Groenendael, Neuvedeno
|
|
|
ROXANE de la Baraque des Planches Groenendael, Neuvedeno
|
|
|
Tanje CAPELLA Groenendael, Černá
|
QUENTIN de la Baraque des Planches Groenendael, Neuvedeno
|
|
|
Zhale VANDA Groenendael, Neuvedeno
|
|
|