s.r. pE Int.Ch. Xanova WOLF WALKER Groenendael, Černá, BVA 4:3 (HD A)
|
s.r. VERY GOOD de Brunalines Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
s.r. SEIGLE NOIR de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
PAYS de Brunalines Groenendael, Černá
|
s.r. URGYEN de Lligabosc Groenendael, Černá
|
s.r. LISON de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. NATIVE de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. E'RICK de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
JOLINE de Brunalines Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
s.r. PRÉFERENCE de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
INCE de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. EVY du Clos du Cher Groenendael, Černá
|
s.r. pE Ch. Xanova FEMME NOIRE Groenendael, Černá, BVA 2:2 (odp.HD A)
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
TELKA de la Douce Plaine Groenendael
|
s.r. Ebontide NOCTURNE FOR XANOVA Groenendael, Černá, BVA 2:2 (odp.HD A)
|
R.E. P.E. Ch. RIVAL de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. IF du Crépuscule des Loups Groenendael, Černá, HD A
|
NEWTY de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá
|
Ch. Ebontide LADY IN BLACK Groenendael, Černá, BVA 4:7 (odp.HD B)
|
GYDO van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, BVA 4:4 (HD A)
|
SULTANE de l'Ouchenée Groenendael, Černá, BVA 4:4 (odp.HD A)
|
s.r. s. Ch. VAORI WAIKIKI BLACK z Kovárny Groenendael, Černá, HD A (0/0), ED 0/0
|
p.E. JUVELL ORNA van Moned Tervueren, Fauve, HD A
|
p.E. NASH du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. HADES du Bois du Tót Tervueren, Fauve, OFA Excellent, OFA Elbows Normal
|
R.E. CAREY du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. DAPHNE du Castel d'Argences Tervueren, Fauve, HD A
|
s.r. ITCHY du Soleil d'Automne Tervueren, Fauve, HD A
|
s.r. GAYAL du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
s.r. BEAUTY du Soleil d'Automne Tervueren, Neuvedeno
|
p.E. ORPHEE van de Schagerwaard Tervueren, Fauve, HD Tc (=B)
|
R.e. DAY DREEM de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
ADENA de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
EEFRIE van de Schagerwaard Tervueren, Fauve, HD Tc (=B)
|
Ch. KWANDO van de Hoge Laer Tervueren, Fauve, HD Tc (=B)
|
BRENDA van de Lamar Tervueren, Fauve, HD Tc (=B)
|
Ch. SOFIA de la Foret de Bizy Groenendael, Černá, HD A (0/0), ED 0/0
|
s.r. NELSON de Kénatier Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
HARMONY de Kénatier Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. FANDY BLACK de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. FRAMBOISE du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. MISS du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. JIRIAN du Mas de la Galandie Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. GYLSON de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. GYPTIE du Mas de la Galandie Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. H'OHARRA de la Closerie de Yenda Groenendael, Černá
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. DÉESSE de la Grande Lande Tervueren, Fauve, HD A (FR)
|