s.r. pE Int.Ch. Xanova WOLF WALKER Groenendael, Černá, BVA 4:3 (HD A)
|
s.r. VERY GOOD de Brunalines Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
s.r. SEIGLE NOIR de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
PAYS de Brunalines Groenendael, Černá
|
s.r. URGYEN de Lligabosc Groenendael, Černá
|
R.e. DAN de Iamara Groenendael, Černá, HD A
|
RHEA of the Two Groenendael
|
s.r. LISON de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. HANOUCK de Brunalines Groenendael, HD A (FR)
|
s.r. NATIVE de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. E'RICK de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
BIESCA de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
JOLINE de Brunalines Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
ILOUCK de Brunalines Groenendael, Černá
|
ERIKA de Brunalines Groenendael, Černá
|
s.r. PRÉFERENCE de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
TELKA de la Douce Plaine Groenendael
|
INCE de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
R.E.Ch. EVY du Clos du Cher Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. BRAISE du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. pE Ch. Xanova FEMME NOIRE Groenendael, Černá, BVA 2:2 (odp.HD A)
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
IVAN des Anges Noirs Groenendael
|
TIOTE du Clos de Raze Groenendael
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PHANTOME du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PRUNE du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
TELKA de la Douce Plaine Groenendael
|
SCHILLING de la Douce Plaine Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
s.r. Ebontide NOCTURNE FOR XANOVA Groenendael, Černá, BVA 2:2 (odp.HD A)
|
R.E. P.E. Ch. RIVAL de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. IF du Crépuscule des Loups Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. CAREY du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. FIDJI du Castel d'Argences Groenendael, Černá, HD A
|
NEWTY de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. GYLSON de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. FLIKA du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A (0/0)
|
Ch. Ebontide LADY IN BLACK Groenendael, Černá, BVA 4:7 (odp.HD B)
|
GYDO van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, BVA 4:4 (HD A)
|
s.r.Ch. OTHIZ van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
NICE NADY van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá
|
SULTANE de l'Ouchenée Groenendael, Černá, BVA 4:4 (odp.HD A)
|
PAK de l'Ouchenée Groenendael, Černá
|
QUORY de l'Ouchenée Groenendael, Černá
|
ILOU des Terres Bergeres Groenendael, Černá
|
VICTORY de Condivicnum Groenendael, Černá
|
s.r. pE Ch. BENTHO IBN GRECO de Bruine Buck Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. GRECO de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E. Ch. FANDY BLACK de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. DANDY du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRENNIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
R.E.Ch. EVY du Clos du Cher Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. BRAISE du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. KIM de Bruine Buck Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
s.r. Ch. JARL-WENDY van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.WCh. BUDDY van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E. Ch. WENDY van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
NOZEM de Bruine Buck Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
DON BENITO del Castel Sardo Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
LASKA Batazicht Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
s.r. PALMYRE de la Tangi Morgane Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. MASTER-BLASTER de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. GOUROU du Crépuscule des Loups Tervueren, Fauve, OFA Excellent (HD A), ED OFA Normal (0/0)
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
ESY du Crépuscule des Loups Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. I'KISS YOU de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.e. DAY DREEM de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.e. FETEN de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. LINKA des Corons d'Ancenis Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. FANDY BLACK de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. DANDY du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRENNIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
R.E. CHIRGA de Condivicnum Tervueren, Gris, HD A
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
AIDA du Clos du Cher Tervueren, Fauve
|
EUPHORIA des Terres Bergeres Groenendael, Černá
|
USAGE de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. IF du Crépuscule des Loups Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. CAREY du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
BRISKA du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. TIAKIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
R.E. Ch. FIDJI du Castel d'Argences Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
R.E.Ch. VANILLE du Chemin des Dames Groenendael, HD A
|
JDJOULAIDE de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Neuvedeno
|
|
|
|
|
|
|
VERSAILLE des Terres Bergeres Groenendael, Černá
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
TELKA de la Douce Plaine Groenendael
|
s.r. QUECHUA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Ich. KRACK de Marcolina Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
HYTA de Mayolla Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. OSHIWA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Ch. ULZAR du Bois du Ponty Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. BALAGNY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|