IPERIONE-G des Loups de Mousette Groenendael, Neuvedeno
|
s.r. pE Int.Ch. Xanova WOLF WALKER Groenendael, Černá, BVA 4:3 (HD A)
|
s.r. VERY GOOD de Brunalines Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
s.r. SEIGLE NOIR de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
PAYS de Brunalines Groenendael, Černá
|
s.r. URGYEN de Lligabosc Groenendael, Černá
|
R.e. DAN de Iamara Groenendael, Černá, HD A
|
RHEA of the Two Groenendael
|
s.r. LISON de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. HANOUCK de Brunalines Groenendael, HD A (FR)
|
s.r. NATIVE de Brunalines Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. E'RICK de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
BIESCA de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
JOLINE de Brunalines Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
ILOUCK de Brunalines Groenendael, Černá
|
ERIKA de Brunalines Groenendael, Černá
|
s.r. PRÉFERENCE de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
TELKA de la Douce Plaine Groenendael
|
INCE de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
R.E.Ch. EVY du Clos du Cher Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. BRAISE du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. pE Ch. Xanova FEMME NOIRE Groenendael, Černá, BVA 2:2 (odp.HD A)
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
IVAN des Anges Noirs Groenendael
|
TIOTE du Clos de Raze Groenendael
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PHANTOME du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
PRUNE du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
TELKA de la Douce Plaine Groenendael
|
SCHILLING de la Douce Plaine Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
s.r. Ebontide NOCTURNE FOR XANOVA Groenendael, Černá, BVA 2:2 (odp.HD A)
|
R.E. P.E. Ch. RIVAL de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. IF du Crépuscule des Loups Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. CAREY du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. FIDJI du Castel d'Argences Groenendael, Černá, HD A
|
NEWTY de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. GYLSON de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. FLIKA du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A (0/0)
|
Ch. Ebontide LADY IN BLACK Groenendael, Černá, BVA 4:7 (odp.HD B)
|
GYDO van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, BVA 4:4 (HD A)
|
s.r.Ch. OTHIZ van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
NICE NADY van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá
|
SULTANE de l'Ouchenée Groenendael, Černá, BVA 4:4 (odp.HD A)
|
PAK de l'Ouchenée Groenendael, Černá
|
QUORY de l'Ouchenée Groenendael, Černá
|
FERNANDA-G DES LOUPS DE MOUSETTE Groenendael, Černá
|
s.r. pE VERLAIN-G dell' Alta Via Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. pE Ch. TUONO dell' Alta Via Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. MASTER-BLASTER de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. GOUROU du Crépuscule des Loups Tervueren, Fauve, OFA Excellent (HD A), ED OFA Normal (0/0)
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
ESY du Crépuscule des Loups Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. I'KISS YOU de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.e. DAY DREEM de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.e. FETEN de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. pE ORIGAMI dell' Alta Via Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. HUELVA (46243) Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. KADOUR de la Quiévre Groenendael, Černá
|
s.r. Int.Ch. EKALI-G dello Zolfo Nero Groenendael
|
R.E. Ch. SALLYADAMS-G dell' Alta Via Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. pE Ch. PITOU-G dell' Alta Via Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. IMHOTEP de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. DAY DREEM de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.e. FETEN de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. HUELVA (46243) Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. KADOUR de la Quiévre Groenendael, Černá
|
s.r. Int.Ch. EKALI-G dello Zolfo Nero Groenendael
|
R.e. Ch. LAMBADA-G dell' Alta Via Groenendael, Černá, HD B
|
s.r.Ch. ETHOS du Périgord Vert Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. BETSY du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Int.Ch. EKALI-G dello Zolfo Nero Groenendael
|
Ch. RUDY-G dello Zolfo Nero Groenendael
|
DHERA-G dello Zolfo Nero Groenendael
|
La Rosa Tatuata CALLAS Groenendael, Černá, HD A, ED 0/0
|
s.r. p.E. Ch. BRENDO de Bruine Buck Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. P.E. Ch. RIVAL de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. IF du Crépuscule des Loups Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. CAREY du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Ch. FIDJI du Castel d'Argences Groenendael, Černá, HD A
|
NEWTY de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. GYLSON de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. FLIKA du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A (0/0)
|
R.e. GINGER de Bruine Buck Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
s.r. Ch. BRANDO-HOLLY van het Lochternest Groenendael, Černá
|
R.e. GRECO de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Ch. HOLLY-CARAN van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá
|
NOZEM de Bruine Buck Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
DON BENITO del Castel Sardo Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
LASKA Batazicht Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
La Rosa Tatuata THELMA Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. GOAL de Iamara Groenendael, Černá
|
R.e. DAN de Iamara Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. DANDY du Domaine des Noirs Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. SAMBA de Iamara Groenendael, Černá
|
UDDY de Iamara Groenendael, Černá
|
|
|
s.r. Ch. La Rosa Tatuata OCTAVIA Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. GYLSON de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
R.E. BETTINA du Parc de l'Hay Groenendael, Černá, HD A
|
FERTAS la Vision de l'Ange Tervueren, Fauve
|
CESAR-T del Varco Tervueren, Neuvedeno
|
BIDIDIBODIBIBU-T Tervueren, Neuvedeno
|
EVITA-G DI COLFOSCO Groenendael, Neuvedeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|