Ch. Royal Groenendael ASGARD Groenendael, Černá
|
Ch. LEROY von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá
|
CESAR von der Burg Güssing, A3 Groenendael, Černá
|
T.s. Ch. ZSIMBA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A (HU)
|
VISON des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
DYNA de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
s.r. QUECHUA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Ich. KRACK de Marcolina Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. OSHIWA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
VERY NICE des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. JIRIAN du Mas de la Galandie Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. GYLSON de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. GYPTIE du Mas de la Galandie Groenendael, Černá, HD A
|
JALAGNY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
PERLE-NOIRE du Chemin des Sorciéres Groenendael, Černá
|
s.r. T.s. s. Ch. TEX des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. IMHOTEP de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. DAY DREEM de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.e. FETEN de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. OSHIWA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. Ch. ULZAR du Bois du Ponty Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. BALAGNY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. Vörös Pimpernel THAMAR Groenendael
|
Int.Ch. MISTER SARIFF van de Hoge Laer Groenendael, Černá
|
HUTCH du Domaine des Noirs Groenendael
|
HAIDA du Val des Artistes Groenendael
|
Ch. DORIEAD van Lana's Hof Groenendael, Černá
|
Int.Ch. UCAR de la Seravenne Groenendael, Černá, HD A
|
WCh. TOSCA van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
BAILEYS von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá
|
DYNO von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá, HD A
|
ERMES del Festoso Groenendael, Černá, HD A
|
GUAN del Festoso Groenendael, Černá
|
Int.Ch. RIGEL de Iamara Groenendael, Černá
|
NICLA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
IRA del Festoso Groenendael, Černá
|
TIM de Lespaze Groenendael, Černá
|
MIDIA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
EMA z Kremnických lúčok Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. SOLO de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
PIRATE de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
LA MISS du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
Defensor SULTÁNE Groenendael, Černá
|
Ch. AKY vom Motodrom Groenendael, Černá, HD B1
|
DAISY v.Haus Veronica Groenendael
|
IDUNA von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá, HD A
|
DYNO von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá, HD A
|
ERMES del Festoso Groenendael, Černá, HD A
|
GUAN del Festoso Groenendael, Černá
|
IRA del Festoso Groenendael, Černá
|
EMA z Kremnických lúčok Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. SOLO de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
Defensor SULTÁNE Groenendael, Černá
|
FENJA vom Schloss Inzing Groenendael, Černá, HD B
|
ANUBIS von Lichtental, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD B1
|
s.r.Ch. VULCAIN du Chateau des Mousseaux Groenendael, Černá, HD A
|
UTILA von Lichtental Groenendael, Černá, HD A2
|
CORA vom Schloss Inzing Groenendael, Černá
|
Int.Ch. Scalloway's TEDDY Groenendael, Černá, HD A
|
BACY vom Schloss Inzing Groenendael, Černá
|
Int.Ch. PASSION QUENA von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá
|
SLY-NAT du Chemin des Sorciéres Groenendael, Černá
|
s.r. T.s. JCh. VIKING des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. JIRIAN du Mas de la Galandie Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. GYLSON de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
R.E. BETTINA du Parc de l'Hay Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. GYPTIE du Mas de la Galandie Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. OTHIZ van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
EDEN du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
JALAGNY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.E. LANN MORIAN du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
ROYSE de la Douce Plaine Groenendael
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
s.r. TIM de la Douce Plaine Groenendael
|
OLOTTE du Mont d'Onix Groenendael, Černá
|
Lanaken NATASHA Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. PHEBUS des Terres Bergéres Groenendael, Černá
|
R.E.Ch. DYADEEM de d'Artamas Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. KADOUR de la Quiévre Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. KREOLE de la Quiévre Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. BALAGNY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
VOLFENN de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
R.e. VISMIE de la Douce Plaine Groenendael, Černá
|
IMOLA de la Douce Plaine Tervueren, Fauve
|
R.e.Ch. BELLMAN du Perigord Vert Tervueren, Gris, HD A
|
R.E.Ch. SAM de la Douce Plaine Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E.WCh. PERETTE du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
CHEBA de la Douce Plaine Tervueren, Fauve
|
R.e.Ch. BELLMAN du Perigord Vert Tervueren, Gris, HD A
|
Int.Ch. OPALE du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
JCh. Girlenheim AMY Groenendael, Černá, HD A
|
DYNO von der Simmeringer Haide Groenendael, Černá, HD A
|
ERMES del Festoso Groenendael, Černá, HD A
|
GUAN del Festoso Groenendael, Černá
|
Int.Ch. RIGEL de Iamara Groenendael, Černá
|
NICLA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
IRA del Festoso Groenendael, Černá
|
TIM de Lespaze Groenendael, Černá
|
MIDIA di Maia Alta Groenendael, Černá
|
EMA z Kremnických lúčok Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. SOLO de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
PIRATE de la Bonne Rencontree Groenendael, Černá
|
LA MISS du Parc de l'Hay Groenendael, Černá
|
Defensor SULTÁNE Groenendael, Černá
|
Ch. AKY vom Motodrom Groenendael, Černá, HD B1
|
DAISY v.Haus Veronica Groenendael
|
Belgerac ZOEY Groenendael, Černá, HD A, ED 0/0
|
p.E. p.W. BRESTON van't Bentsteetje, IPO3 Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
s.r.Ch. LEWIS du Parc d'Emonville Groenendael, Černá
|
s.r. BALLERINE vom Nauenhof Groenendael, Černá, HD A2
|
Ch. OZO van't Bentsteetje Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
BENNO JAROE de la Beauté Belgique Groenendael, HD A
|
TEFQUE van't Bentsteetje Groenendael, Černá
|
R.A. Korad Eternity's JOY OF BELGERAC Groenendael, Černá, HD A, ED 0/0
|
R.e. GRECO de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E. Ch. FANDY BLACK de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. EVY du Clos du Cher Groenendael, Černá
|
Vaquita's ALICE OF ETERNITY Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Int.Ch. FALK vom Nauenhof, IPO3 SchH3 Groenendael, Černá, HD A
|
MAJKA van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD A
|
Int.Ch. GANZA Stříbrný rybník Groenendael, Černá, HD A, ED 0
|
s. Int.Ch. BLACK BANDIT z Kovárny Groenendael, Černá, HD A, ED 0/0
|
Ch. ONCE MORE BLACK z Kovárny Groenendael, Černá, HD A (0/0), ED 0/0
|
Int.Ch. BRAT BLACK z Kovárny Groenendael, Černá, HD A (0/0), ED 0/0
|
s.r. pE Ch. BENTHO IBN GRECO de Bruine Buck Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. GRECO de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
R.E. Ch. FANDY BLACK de Condivicnum Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. EVY du Clos du Cher Groenendael, Černá
|
R.e. KIM de Bruine Buck Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
s.r. Ch. JARL-WENDY van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD A
|
NOZEM de Bruine Buck Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Ch. SOFIA de la Foret de Bizy Groenendael, Černá, HD A (0/0), ED 0/0
|
s.r. NELSON de Kénatier Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
HARMONY de Kénatier Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. MISS du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. JIRIAN du Mas de la Galandie Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. H'OHARRA de la Closerie de Yenda Groenendael, Černá
|
T.s. Int.Ch. FARA "YAZOO" du Chemin des Sorciéres Groenendael, Černá, HD B (0/1), ED 0/0
|
T.s. Ch. ZSIMBA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A (HU)
|
VISON des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
R.e. JASON de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. QUECHUA des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
VERY NICE des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. JIRIAN du Mas de la Galandie Groenendael, Černá, HD A
|
JALAGNY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
JCh. YAZOO du Chemin des Sorciéres Groenendael, Černá
|
s.r. T.s. JCh. VIKING des Terres Bergéres Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. JIRIAN du Mas de la Galandie Groenendael, Černá, HD A
|
JALAGNY de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
Vörös Pimpernel WELPIE Groenendael
|
Int.Ch. MISTER SARIFF van de Hoge Laer Groenendael, Černá
|
Ch. DORIEAD van Lana's Hof Groenendael, Černá
|
P.E. Int.Ch. ECLAIRE BLACK z Kovárny Groenendael, Černá, HD A (0/0), ED 0/0
|
R.E. P.E. Ch. RIVAL de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. IF du Crépuscule des Loups Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. CAREY du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
BRISKA du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. TIAKIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
R.E. Ch. FIDJI du Castel d'Argences Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
R.E.Ch. VANILLE du Chemin des Dames Groenendael, HD A
|
NEWTY de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá
|
R.E. Ch. GYLSON de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
R.E. BETTINA du Parc de l'Hay Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. FLIKA du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A (0/0)
|
R.e. DAY DREEM de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. TIAKIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
P.E. s. Int.Ch. FAY BLACK z Kovárny Groenendael, Černá, HD A (0/0), ED 0/0
|
s.Ch. BLACK BINT z Kovárny Groenendael, Černá, HD A (0/0)
|
R.E.WCh. BUDDY van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
Eur.Ch. MISTYK van de Hoge Laer Groenendael, Černá, HD A
|
E'BLACKIE de la Grande Lande Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
SCARLET-JESSIE van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD A (0/0)
|
R.E.Ch. DYADEEM de d'Artamas Groenendael, Černá, HD A
|
Ch. JESSIE van Lana's Hof Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
P.E.Ch. Bjarkarima SIBILJA Groenendael, Černá, HD A (0/0)
|
Belsique's VACCO, A3 Groenendael, Černá, HD A2
|
Ch. BLACK BOY du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
VESTA (14792/83) Groenendael, Černá, HD A
|
Bjarkarima NADINE Groenendael, Černá, HD A2
|
Ozo Black's ENGEL Groenendael, Černá, HD A1
|
QUALEEN de la Quiévre Groenendael, Černá, HD E
|
s. v. Int.Ch. GWYNETH BLACK z Kovárny, FPr3 Groenendael, Černá, HD A (0/0), ED 0/0
|
Ch. Corsini HUNTER Tervueren, Fauve, HD A (FR)
|
R.E. Ch. GOUROU du Crépuscule des Loups Tervueren, Fauve, OFA Excellent (HD A), ED OFA Normal (0/0)
|
R.E. Ch. ARES du Bois du Tót Tervueren, Gris, HD A
|
s.r. SAMOUR de la Javottiere de Corberon Tervueren, Fauve
|
R.E. MAJA du Bois du Tót Tervueren, Fauve
|
s.r. LORETTE du Parc de l'Hay Tervueren, Fauve
|
R.e. TEKSA du Sart des Bois Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E.Ch. OLRICK du Chemin des Dames Groenendael, Černá
|
MIRBELLE du Chemin des Dames Tervueren, Fauve
|
ESY du Crépuscule des Loups Tervueren, Fauve, HD A
|
CAPRICE des Hauts de Biévre Tervueren, HD A
|
R.E.Ch. SAM de la Douce Plaine Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E.Ch. TOASTY du Chemin des Dames Tervueren, Fauve, HD A
|
ANITA du Clos du Cher Tervueren
|
s.r. LUCIUS du Clos du Cher (T) Tervueren, Gris
|
ROSE D'OR des Hauts de Biévre Tervueren, Fauve
|
s.r. Ch. Corsini MOULIN ROUGE Tervueren, Fauve, BVA 4:3 (odp. HD A)
|
Ch. MAGNUM de la Clairiere aux Louves Tervueren, Fauve, BVA 4:4 (odp.HD A)
|
R.e. FEMTO du Bois du Tót Tervueren, Fauve, HD A
|
R.e. DAY DREEM de Condivicnum Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. TIAKIE du Sart des Bois Tervueren, Gris, HD A
|
R.e. EDEN de la Clairiére aux Louves Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E. Sél. Int.Ch. GRIMM van de Hoge Laer Tervueren, Fauve, HD B
|
ALTESSE de la Clairiére aux Louves Tervueren, Gris
|
Ch. Corsini DISTINCTION Tervueren, Fauve, BVA 5:6 (odp.HD B)
|
Ch. OPIUM van de Hoge Laer Tervueren, Fauve, BVA 1:1 (odp.HD A)
|
R.e. ARES de la Clairiere aux Louves Tervueren, Gris, HD A
|
R.e. CARTOUCHE du Perigord Vert Tervueren
|
Ch. LEYLA van het Wouwenhof at Corsini Tervueren, Fauve, BVA 3:3 (odp. HD A)
|
TOMRICK du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
ISAURA van Het Wouwenhof Tervueren
|
s.r., s. Int.Ch. NEW BLACK SIB z Kovárny Groenendael, Černá, HD A (0/0), ED 0/0
|
s. Int.Ch. ROSS BLACK du Coeur des Ténebres Groenendael, Černá, HD A (0/0), ED 0/0
|
R.E. Ch. IRISH de la Grande Lande, A3 Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
R.e. BRISCAR du Sart des Bois Groenendael, Černá, HD A
|
s.r. JAMES du Clos de Raze, Ring 3 Groenendael, Černá, HD A
|
SHAWAZ du Sart des Bois Tervueren, Fauve
|
R.E.Ch. EVY du Clos du Cher Groenendael, Černá
|
R.E. BAMBOU de la Douce Plaine Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. BRAISE du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
NYMPHEA du Coeur des Ténebres Groenendael, Černá, HD A
|
JODD du Cottage d'Hautecayre Groenendael, Neuvedeno, HD A (FR)
|
R.E. Ch. GYLSON de la Fureur du Crépuscule Groenendael, Černá, HD A
|
HOUCHKA de la Fureur du Crépuscule Groenendael
|
LARA du Clos Moriaux Groenendael, Černá, HD A (FR)
|
GOR du Clos Moriaux, RCI 3 Groenendael, Černá
|
BRIGANDE de Salte Cabre Groenendael, Černá
|
P.E.Ch. Bjarkarima SIBILJA Groenendael, Černá, HD A (0/0)
|
Belsique's VACCO, A3 Groenendael, Černá, HD A2
|
Ch. BLACK BOY du Perigord Vert Groenendael, Černá, HD A
|
R.E.Ch. SAM de la Douce Plaine Tervueren, Fauve, HD A
|
R.E.WCh. PERETTE du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|
VESTA (14792/83) Groenendael, Černá, HD A
|
DANDY du Pays des Flandres Groenendael, Černá
|
ELANIE du Val des Artistes Groenendael, Černá
|
Bjarkarima NADINE Groenendael, Černá, HD A2
|
Ozo Black's ENGEL Groenendael, Černá, HD A1
|
pE Ch. ENGEL du Domaine Ponti Groenendael, Černá, HD Tc (=B)
|
LANN MORIA van't Belgisch Schoon Groenendael, Černá, HD B
|
QUALEEN de la Quiévre Groenendael, Černá, HD E
|
Ch. NINO du Paradis Noir Groenendael, Černá
|
s.r. DALILA du Chemin des Dames Groenendael, Černá, HD A
|